Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert mondjak azt, hogy...

Miert mondjak azt, hogy mindenem megvan, ha en nem erzem igy?

Figyelt kérdés

23L vagyok, a tanulas nagyon jol megy, osztondijas is vagyok, csunyanak se vagyok csunya(bar az szerelem soha nem talal ram), igenyesen oltozkodom, neha megkapom azokat a dolgokat, amiket szeretnek, de volt arra is pelda, amikor azt mondtak, hogy nem.

Soha nem ereztem, hogy mindenem megvan, megis a csaladtagjaim mindig azt mondjak, hogy mindent megkapok. Akarkirol van szo, mindenkinel azt erzem, hogy kevesebb vagyok, es jelentektelenebb...


2016. febr. 19. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed, hogy kevesebb vagy másoknál az talán önbizalom hiány miatt lehet. Az viszont hogy a családod szerint mindened megvan, az relatív. Valakinek már az is a mindent jelenti, hogy eszik rendesen, és ruházkodik. Másnak az a minden, ha kütyüjei vannak, nyaral stb. Nem vagy egy kicsit telhetetlen? Vagy a szüleidnél alacsony a léc?
2016. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kisebbségi komplexus. nem csinálsz olyan dolgot amire büszke lennél vagy szeretnéd miatta önmagad. jó megoldás erre pl. a sportolás. vagy ha sokat olvasol, attól majd okosnak érzed magad :) vagy sok önismereti könyv meg ilyesmik olvasása. valszeg a tanulási sikereid valamiért nem adnak neked magadról egy pozitív visszacsatolást, amitől úgy éreznéd hogy te jobb vagy mint a többiek. figyeld meg az életed mely területén érzed ezt. nyilván nem mindenben. pl gondolom tanulás területén nincsenek kisebbségi érzéseid az osztálytársaiddal szemben. vagy kinézet tekintetében. szóval először meg kéne határozni azt a kört vagy dolgokat amik tekintetében így érzel.
2016. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pl gondolkodj el hogy x y illetőket miért gondolod nálad többnek. mik azok a tulajdonságaik amik benned szerinted kevesebbek vagy jelentéktelenebbek?
2016. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem alacsony naluk a lec, nem azert van.

Persze, tanulasi siker, ok, neha buszkenek erzem magam sajat magamra, de ez nagyon ritka.

Hiaba nem vagyok csunya, ha megismerek egy lanyt, aki pl elveszi ugymond eletem szerelmet, maris kezdodik, hogy csunya vagyok, o gyonyoru, semmim nincs, neki mindene megvan(hiaba latom, hogy semmivel nincs neki tobb, mint nekem)

2016. febr. 19. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
életed szerelméből annyi van még mint égen a csillag.
2016. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki elveszi "életed szerelmét" annak valószínűleg csak egyvalamivel van többje, mint neked: ez pedig ahogy más is írta az önbizalom. Azt pedig helyre lehet tenni rengeteg módon. Az EFT-től az életvezetési tanácsadáson át a családállításon és a kineziológián keresztül a pszichomókusig sok-sok lehetőséged van. Használd őket. Csüccs le a net elé és bogarássz. Mi szimpatikus, mit engedhetsz meg anyagilag, mi van a közeledben.

Egyébként meg ahogy a 2. válaszoló írta: gondold végig mitől van, mert ha tudatosítunk valamit akkor már nem is olyan nagy a gond. Ha meg tudjuk nevezni akkor már nem olyan félelmetes és valószínűleg van "gyógymódja" is.

Figyelj arra, hogy kinek a véleményére adsz és kiére nem. Bizonyos dolgokban épp a hozzánk legközelebb állók véleményére kellene a legkevésbé...

2016. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!