Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért 'őrültem' meg?

Miért 'őrültem' meg?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Nem emlékszem, hogy honnan jött az ötlet, de kb. 1 hónapja támadt egy ötletem, hogy elkezdek drogozni. Igazából már korábban is szimpatizáltam a lágyabb anyagokkal, de alkoholon kívül nem toltam még mást. Ez igazából már tettlegességig is fajult, mert jövőhéten fogok venni egy kis zözit és nem dísznek. Tervezek továbbmenni, tehát shrooms, bélyeg és eki is tervben vannak, de csak szépen sorban, nem sietek.

Másik dolog, hogy random időközönként random gyógyszereket szedek. Tehát amiket találok itthon (általában semmi értelmeset/erőset) azokat kipróbálom, hogy mit alkotnak együtt. Természetesen fokozatosan haladok és óvatosan kísérletezgetek.

Következő dolog, hogy unaloműzés céljából kisebb sebhelyeket ejtek magamon. Ez tényleg nagyon minimális, de tekintve, hogy én eddig (és igazából még most is) teljesen ellene voltam az ilyesféle értelmetlen baromságoknak, kicsit furcsa..

Már egyáltalán nem vágyom barátnőre. Eddig legalább minimálisan nyitott szemmel jártam és felméregettem, hogy kivel lennék szívesen együtt, még ha nem is léptem az ügy érdekében, de ez már inkább taszít, mint vonz.


Igazából ezeket a dolgokat senkinek nem mondtam még el és nem is tervezem, tehát így már egyáltalán nem értem, hogy mire jó ez nekem.


2016. febr. 20. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kíváncsi vagy, és talán keresed a határaidat, meg hogy meddig tart a szüleid türelme, mit vesznek észre, mi történik, ha áthágsz szabályokat (beleértve a saját szabályaidat is, mint pl. önvagdosás hülyeség) stb. Azért légy óvatos, olvass utána a dolgoknak. Van célod az életben? Ha igen, gondold át, hogy minek milyen és mekkora a veszélye, és akarod-e ezt a célt veszélyeztetni.
2016. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják a drogok, piák, szerencsejátékok, stb. azért kellenek hogy "betömjünk" velük bizonyos lyukakat az életünkben. Kezdetben még megy is, de utána ezek a lyukak tágulnak, és egyre több és erősebb cucc kell rájuk. A te életedben nincsenek valamilyen lyukak?

Amúgy csináltak egy kísérletet, egy patkányt betettek egy ketrecbe egyedül, és raktak be neki morfiumos vizet, és sima vizet. Ahány állattal megcsinálták ezt, mind a morfiumos vizet itta meg, és bele is halt.

Aztán csináltak egy nagyobb ketrecet, sok patkányt raktak bele, játékokat, alagutakat, és ujra morfiumos vizet és sima vizet. A morfiumos vízből alig fogyott valamennyi, a vizet itta mind. De voltak ugyanilyen esetek embereknél is. Elmentek háborúzni a dzsungelba, sokan drogozni kezdtek, de mikor hazatértek amerikába, 95%-uk hozzá sem ért újra a droghoz. Fontosak az emberi kötelékek, és nem éri meg tönkretenni magad egy kis kiváncsiság miatt. Egy egy cigi/ feles/ vizipipa/ mari elmegy, de szerintem gondold meg alaposan mielott keményebbeket szednél, és végképp ne kombinálgass gyogyszereket.

2016. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minden rendben van az életeddel? mert szerintem nem, és ezért akarsz ezekkel az anyagokkal kiszabadulni a valóságból. gondolkodj el ezen, és inkább az életedet tedd rendbe, mint teljesen tönkre magadat.
2016. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
unatkozó kisfiú vagy aki fel akarja magára hívni a figyelmet..
2016. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23/f

Nekem több tapasztalatom van a témában mint neked, hidd el. Még kiforratlan vagy személyiségjegyek szempontjából. Ajánlom kezdj el sportolni drogok helyett, mert ha ennyire nem vagy biztos magadban mit-miért csinálsz akkor nagyon "rossz lóra ülhetsz" ezzel az életvitellel. Azt akarom mondani, hogy a drogokat sokszor felütik, nem tiszták.. nem tudhatod rád milyen hatással vannak és ez nem megőrülés, hanem kamaszkori hülyeség, amit csinálsz. Sokan átesnek ezen, ajánlom most tegyél egy 180 fokos fordulatot és legyen neked elég ennyi a drogokból. Minél fiatalabban kezdi el valaki, annál nagyobb kárt okoz a fejlődésben és később az élet vissza fizeti neked ezeket a dolgokat. Figyelj a sulira inkább, tanulj stb.. ennyit tudtam mondani neked, de mindenkinek szíve joga elcseszni/ vagy nem elcseszni az életét.

2016. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem emlékszem, hogy honnan jött az ötlet, de kb. 1 hónapja támadt egy ötletem, hogy elkezdek drogozni. Igazából már korábban is szimpatizáltam a lágyabb anyagokkal, de alkoholon kívül nem toltam még mást. Ez igazából már tettlegességig is fajult, mert jövőhéten fogok venni egy kis zözit és nem dísznek. Tervezek továbbmenni, tehát shrooms, bélyeg és eki is tervben vannak, de csak szépen sorban, nem sietek"

E részre kíváncsiság 1. tippem, nem megőrülés.

Marijuana, shroom, gyökerek, magok, levelek és füvek nem drogok. Drogok elő kell állítani. ezek nőnek vagy teremnek.

Ha valamire nincs logikus okod, ne tedd. Ha van, nyugodtan.

"Másik dolog, hogy random időközönként random gyógyszereket szedek. Tehát amiket találok itthon (általában semmi értelmeset/erőset) azokat kipróbálom, hogy mit alkotnak együtt. Természetesen fokozatosan haladok és óvatosan kísérletezgetek."

Egyre nagyobb esélyt látok kísérletező éned megjelenésére. Ez teljesen normális. És míg kipróbálás szinten vagy ezekkel, nyugodtan, de helyedbe utána néznék, nehogy bevegyek 3-4 valamit amik együtt kis adagban, 1. alkalomkor halált vagy valami nagyon olyat okozzanak aminek nem örülnék.

"Már egyáltalán nem vágyom barátnőre. Eddig legalább minimálisan nyitott szemmel jártam és felméregettem, hogy kivel lennék szívesen együtt, még ha nem is léptem az ügy érdekében, de ez már inkább taszít, mint vonz."

Ez lehet, mert rengeteg negatívot tapasztaltál s mikor valaki tudatlan és 2000 lányból 200ra mondja, "háát, összejönnék vele" és ebből 200ból olyan lány, 1 hét után kirúgnád, ne csodálkozzon, elmegy kedve minden hasonlótól. Ettől még maradj nyitott s várj személyiségben és agyi szintben hozzád passzoló jelöltekre.

Ha nem érted, de nincs okod ellene, mind 2 irányba kezdj el érvelni. Ahol logika vagy több logika, kövesd/folytasd.

Tudnék segíteni ezeket tisztán látni, csak érzelmeket kell definiálnod magadban ami tapasztalat és külső segítség nélkül rengetegszer nehéz.

Tudatmódosítós témában is tudnék segíteni informálással, tanácsokkal. Sok olyan információm van amit nem találsz meg interneten.

Ha szeretnél, írj rám.

2016. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!