Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédba költözött 1 új...

A szomszédba költözött 1 új család. Van 1 fiuk, aki egyidős velem. Örültem, hogy ideköltöztek. De ennek már három hete és még csak nem is köszöntek. Én viszont már barátkoznék, de nem akarok nyomulósnak tűnni. Várjam meg, míg ők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkók, ha nem képesek köszönnek. De te is köszönhetsz nekik, ha közeledni akarsz. Dobsz egy félmosolyt feléjük, azt hátha rászoknak a köszönésre. Ha nem, akkor ennyit érnek.
2015. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*köszönni
2015. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek.

házunkba is 1 hónapja költözött egy igazi prosztó család,lepusztult férj,szakadék igénytelen anya 2 gyerek.

nem is értem,hogy miből tudtak ők ilyen jó környékre költözni és azon felül,hogy se egy jó napot én vagyok az új lakó,se egy 1 hétig fúrunk faragunk köszönjük a megértésük cetli,se a lépcsőház felseprése a pakolásuk után,semmi.

ajtót nem nyitják ki senkinek,mert gyakran kopognak be hozzájuk,mert az apa úgy beszél a családjával mint egy kocsis,úgyhogy ha nyitva az ablakuk,akkor az alsó szomszéd kiabál fel,hogy tegyen már lakatot a szájára ne üvöltsön.

2015. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos egyáltalán, hogy akarnak barátkozni. Én sem barátkozom az én szomszédaimmal, csak látásból ismerem őket, de azért persze köszönni szoktam nekik, mert bunkó nem vagyok. Ha annyira barátkozni akarsz, akkor köszönj rájuk te, ha látod őket, hátha akkor visszaköszönnek, aztán próbálj velük beszélgetni.
2015. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek át,mutatkozzatok be,ha meglátod őket,szülőket,köszönj előre,mert így illik és nem kell azt gondolni,hogy ez nyomulás.mondjuk soha nem bratyiznék a szomszéddal,mert ha másképp alakul,sokkal nehezebb egymás mellett élni.De a köszönő viszony fenntartása,megtartása fontos.
2015. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dob át a labdádat, jó kifogás.
2015. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!