Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normalis ha elsirtam magam...

Az normalis ha elsirtam magam a Harry Potter utolso reszenel ott, ahol Harry rajon h meg kell halnia es elindul Voldemorthoz? 15/L

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Miért ne lenne normális ha meghatott az a rész akkor teljesen természetes hogy elsírtad magad
2016. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De még az is normális, ha nem sírtad volna el magad.
2016. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jo csak ilyen meg nem volt.... Akkor is magamban tudtam eddig tartani az erzelmeket amikor sok ember mar nem. De ez most egyszeruen kitort belolem...


Koszi a valaszodat :)

2016. febr. 20. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves pasi vagyok, de én is bekönnyeztem, és normálisnak érzem magam, ha ez megnyugtat :D
2016. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Annyi könyvön sírtam már én is :) Teljesen normális, eddig azért nem sírtál ezeken, mert bizonyos kor alatt nem tudod úgy átérezni teljes mélységében ezeket. Főleg az a rész tök szomorú, amikor megidézi a szüleit a gyűrűvel.


Én ezeken sírtam nem keveset:


Virágot Algernonnak - a legvége, amit nem lövök le.

Egy magyar nábob - Jókai... kötelező..., az eleje unalmas, de a vége nagyon szomorú.

Gyűrűk Ura - a függelékben Arwen történetének a vége.


Vagy filmeken. Pl: Fel! (ezt a filmet nem bírom, imádom, többször láttam, de az elején, végén, mindenhol sírok) és több Doctor Who epizód is megtette már a hatását.


L/24

2016. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális miért ne? meghatott ennyi😊
2016. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Dobby halálánál könnyeztem
2016. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális szerintem. Én is sok könyvön, és filmen sírtam már. Ha ez megnyugtat, én elsírtam magam a Jégvarázs végén is, és ha látom az Oroszlánkirályt, még mindig megkönnyezem Mufasa halálát.


16/L

2016. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én akkor sírtam l magamat, amikor Cedrig, Dumbledore és Fred meghalt. Jobban mondva csak Dumbledore-nál, mer akkor egyedül voltam. A sírás teljesen természetes, és csak a színészek meg a szívtelenek nem sírnak. Én jól színészkedek mások előtt, de amikor magam vagyok, mindig kisírom magam. Ez természetes.
2016. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Sirius halálánál Sírtam nagyon (főleg a könyvben) meg Dumbledore halálát sikerült úgy megcsinálniuk a filmben hogy ott szem nem marad szárazon. (Főleg amikor a rész végén mutatták az irodáját a portréjával meg az asztalon lévő citromos cukorral bennem akkor szakadt el valami és tört ki belőlem a sírás).

Meg persze amikor végetért a sorozat.

Szerintem teljesen normális, én sok könyvön meg filmen sírtam már eléggé bele szoktam élni magam mindegyikbe:)

2016. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!