Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! Azt hiszem lassan drepres...

SOS! Azt hiszem lassan drepressziós leszek mert a legjobb barátnőm néhány napja teljesen más velem. Mit tehetnék? Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Szóval másfél éve vagyunk legjobb barátnők azóta mindent elmondunk egymásnak de tényleg. Mint a testvérek vagy még annál is közelebb állunk egymáshoz. Az első konfliktusunk idén márciusban volt mert egy lány úgymond bezavart akivel én elég rosszba vagyok ő meg megismerte és nagyon jóba lettek de aztán ez megoldódott. A második áprilisban, a harmadik májusban aztán sok ideig minden rendben volt. De két hete kicsit máshogy kezdett el velem viselkedni addig naponta találkoztunk de akkor úgy éreztem mintha próbálna lerázni meg kerülni. Két napra rá összejött egy fiúval és kibékült azzal a lánnyal aki miatt még márciusban volt egy elég komoly veszekedésünk és majdnem vége is lett a barátságunknak. Ami furcsa hogy közben mindig mindent elmond ami történik vele csak úgy érzem kerül. Miért? Lehet hogy túl sok voltam neki? Én már rengeteget sírtam meg tegnap félrészegre ittam magam és már tényleg ott tartok hogy felvágom az ereimet vagy nem tudom de nagyon rosszul esik amit csinál. Lehet hogy én kötődök hozzá túlságosan vagy nem tudom...:/ Azóta nem is igazán mozdulok ki itthonról. Szerintetek mit tehetnék? Lehet még normális a kapcsolatunk? 16/l


a bunkó és rosszindulatú kommentek nem érdekelnek



2015. aug. 12. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nektek, kettőtöknek kell megbeszélnetek, de szerintem kissé paranoisás és kisajátító vagy. Ha normálisan beszélgettek és mindent elmond, akkor miért lenne bármi probléma? Úgy érzed kerül. Valószínűleg nem kerül, csak lóg a másik barátjőjével és a fiújával is, így rád kevesebb ideje jut értelemszerűen. Nem várhatod el tőle, hogy csak veled találkozzon minden nap.
2015. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!