Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány embert szerettek?...

Ti hány embert szerettek? Kiket szerettek? Hol a határ a szeretet és a kedvelés között?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, hogy definiálnátok a szeretetet? Biztosan tudjátok, ha valakit szerettek? Hány ember van, aki iránt biztosan szeretet éreztek? Csak a párotok és a családotok iránt éreztek igazi szeretetet, vagy barátok is beleférnek ebbe a kategóriába? Esetleg mások?
2016. febr. 20. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Áh, én a családomat is "csak" kedvelem. Az nem ér, hogy ők neveltek fel, zsigeri ösztönből szeretem őket. :)

Van egy ember, akit szánok, és bár utálom ezt az érzést, ő mégis hálás érte. Amikor egyszer szemtől szembe kifejezte, akkor döbbentett rá, hogy tényleg szánalom az, amit iránta érzek - meglátta bennem, egyúttal megláttatta velem.

2016. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Azokat akikkel jó nagyon a viszonyom, és szoktunk egymás életében "vájkálni" őket szeretem. És szerintem ez elég egyszerű magyarázattal is érvelhető, hiszen akiket szeretek, azokért fel is áldoznám magam. :)
2016. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tobb féle szeretet van. Akiket szeretek azok a szüleim es a tesom, ertuk barmire képes lennék. Ezen kivul egy legjobb baratom van akit imadok, megbizok benne es orulok hogy az eletemben van. Ezen kivul nekem mas nem fontos, vannak akiket kedvelek, de ha ra kell vagni kit szeretek, akkor az elso 3 fő az. Kedvelni sokmindenkit lehet, bar en ha valakit megkedvelek ami eleg ritka arra azt mondom szeretem szoval..
2016. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több embert szeretek, de nem tudom megfelelően kimutatni ezt feléjük. A nőket szeretem, az idősebbeket. Szeretet, amikor együtt tudtok dolgozni, gondolkodni, ugyanakkor kölcsönösen szabadságot is adtok egymásnak. A kedvelés szerintem az, amikor jól elvagytok egymással, kedvelitek egymás társaságát, de nincs testiség.

Azt, hogy kit szeretünk azt érezzük, mert jó vele lenni. Inkább az ismerősök férnek nálam ebbe a kategóriába bele.

2016. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb szinteken mindenki iránt.

Mert még legrosszabbak sem tehetnek milyenségükről.

Mindenki csak fejlődni vágyó lélek egy testben s hiába "utálod" negatív dolgait, ha őt utálod, mindenét utálod, pedig csak mint ember egy semmirevaló, csak ártani tudó féreg s utálat sugározásával, magadnak is ártasz.

Könnyű felismerni szeretetet.

2016. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a csaladomat, es a legjobb baratnomet. Persze vannak sokan akiket kedvelek
2016. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!