Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Jelenleg 12.es vagyok, és tetszik nekem egy 10.es fiú. Csak egy évvel vagyok idősebb a srácnál, mert előbb felvettek az oviba.

Szerintetek nagyon gáz?

Én annak tartom nagyon. De nagyon tetszik nekem. Én mindig fura szemmel néztem, ha mondjuk az 12.es összejött egy gólyával vagy egy 10.essel. É most tessék..

Eléggé szégyellném, hogy ilyen liliomtipró vagyok.

Ti mit gondoltok erről?

17 L



2014. szept. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom még csak nyolcadikos, pedig én már a tizediket kezdem. Én 16 vagyok, ő pedig 15. (Évet ismételt, mert volt egy komolyabb betegsége régebben, ezért sokat hiányzott.)
2014. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de ha te gáznak érzed az gáz.
2014. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez 1általán nem gáz.. pár év tényleg nem számít.. az érettséget nem korban mérik.. ha érettebb a srác, vmennyire értelmes is, akkor rendben.. az viszont, ha te ettől kínosan érzed magad, az bizony nem túl jó előjel..
2014. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.) Nem gáz egyáltalán, az viszont annál inkább, hogy te annak érzed!


2.) Igaz, hogy a fiúk később érnek általában, mint a lányok, de a korkülönbséggel abszolút nincs probléma, ha a fiatalabb srác érettebb az átlag korabelieknél, vagy ha a lány éretlenebb. Jelen esetben úgy tűnik, hogy te eléggé éretlen vagy, úgyhogy nem hiszem, hogy gondot okozna az az egy év.


3.) Nem vagy tisztában a "liliomtipró" fogalmával. Mondjuk egy 30 éves pasi, aki lefekszik egy 16 éves lánnyal, na az a liliomtipró. (Persze, ez most csak egy példa volt rá.)


18L

2014. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!