Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy egy kicsit se...

Mit tegyek hogy egy kicsit se vegyem át az osztályom/iskolám rossz jellemét? Fontos! Én kedves ember szeretnék maradni.

Figyelt kérdés

10.-es fiú vagyok és az a helyzet hogy olyan szakra járok ami nemsok iskolában van, de elmenni nem akarok mert itt jó a szaktanárom.


Az a helyzet hogy borzasztó neveletlen gyerekek közé járok.


Az nem is nagyon érdekel, de az osztályomba is csak fiúk járnak és ők szerintem valami társadalom által kitagadott emberek.

Nagyon lazán vesznek mindent és mindig baromkodnak, de csak azért hogy a többi neveletlen gyereknek megfeleljenek és nevessenek rajtuk.


Nagyon furcsa dolgokat csinálnak és nem nagyon szeretem ezért őket.

Csak egy példa... Kibálnak tömegben az utcán vagy a tömegközlekedésen..... Kik csinálnak ilyet?? Csak őket láttam eddig ezt csinálni.


Ők valami aszociális neveletlen.... Nem mondom ki micsodák


Én próbálok nm befogadni semmit tőlük, nem odafigyelni, de azt vettem észre magamon hogy kezd rám is ragadni valami.


Pl hirtelen megemelem a hangom vagy nem oda illő szavakat mondok.


Próbálom leszoktatni magamat fejben és fizikálisan is ezekről.

Pl. 1 rossz dolognál meghúzok egy gumit a karomon 10x erősen vagy 10 x megcsípem magamat.


Segítsetek mit tegyek hogy ne vegyem át a modorukat?

Jó és kedves ember szeretnék maradni.


17/f


2016. febr. 21. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok de 1 éve egyenlőre tartom magam :D Mondjuk nekem kicsivel könnyebb mert a többi osztályban vannak tele ilyenekkel osztálytársam csak kettő hasonló.De leginkább azt tancsolnám hogy ha lehet maradj ki a balhékból és ne legyél vevő a hülyeségekre :) és különben is ha tényleg jóember vagy szerintem ilyen veszély nem fenyeget.
2016. febr. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Logika hasznalattal. Az jora, fejlodesre s arra nevel, ne kovess, ne utanozz.mas embereket ha rosszat tesznek / logika elleneset.

ha tobb info es vagy segitseg kell, irj ram.

2016. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!