Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen ember pszichopata?

Egy ilyen ember pszichopata?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akinek öngyilkos lett az édesanyja. Állítólag összetört benne.

Hosszútávú kapcsolata volt, ahol csalta a pasit, folyamatosan hazudott neki, veszekedett vele. Az apját és a testvérét anyagilag kihasználta, folyton pénzt kért tőlük kölcsön. Ha nekik kellett segítség, akkor kibújt alóla, de nagyon jól elő tudta adni, hogy betegként ápolásra van szüksége, az öccsét nagyon jól manipulálja.


A mi kapcsolatunkat is úgy tette tönkre, hogy nekem is mást mondott (amit én halani akartam) és az öccsének is. De mindig úgy forgott a dolog, hogy ő közelebb kerüljön az öccséhez, még jobban tudja manipulálni. Úgy jöttem rá, hogy kettős játékot játszik, mert anyummal is beszélt egyszer rólam. És neki is mást mondott, meg nekem is. Nekem azt, amit én akartam hallani, és anyumat szidta, anyumnak azt, amit ő akart hallani, és engem szidott.


Az akkori kapcsolata is a "legjobb" barátnőjének az exével volt. Nemrég elvetette magát ugyanennek a barátnőnek a következő pasijával. A báartnő ezzel a pasival járt, és a pasi gyűrűt akart adni neki, mikor még tartottuk a kapcsolatot. Most ezzel a nővel van, el is vette. A pasi jól él, a nőnek kifizette az adósságát, vett neki autót, tehát eltartja.


Úgy gondolom, hogy a nő manipulálja, direkt erre épített, hogy elvegye a pasit, és lecsapott amikor tudott. Nagyon jól játszik, én nem tudnám így forgatni a kártyákat. És soha nem láttam sírni.



Úgy gondolom, hogy valami mentális betegsége van, ez nem szimplán számítás és pénzéhség.


2016. febr. 24. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"Egy ilyen ember pszichopata?" (Csak ezt olvastam el.)

Ez egyéntől s pszichopatimzust kiváltó dolgok egyénre tett hatásaitól függ.

Mind más. De nagy átlagban, mély gyűlölet, büntetési kényszer, ezekből fakadóan kínzás élvezete, és hasonló édességek.

Én gyógyult pszichopata vagyok. Ha bármi kérdésed van, írj rám.

2016. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam a kifejtést, mert ott részletezem :)
2016. febr. 24. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély.

De e esetben kétlem. Egyszerűen csak egy összetört, érzelmeket életéből nagyjából eltüntetett személyiség.

Ezért nem érdekli szerelem sem, nem sír dolgokon. Nagyon "nem érdekel, nincs hatással" státuszban van érzelmekkel kapcsolatban s ezért keresett egy pasit akinek jó teste van neki és tartatja el magát miközben színészkedik.

Ezekhez nem kell pszichopatának lenni csak bizonyos traumák miatt valamikor összetörtnek lenni, aminek lehetséges hatásai közt fent említettek is vannak, ami nála kialakult. S nagyon okosnak sem kell lenni hozzá csak sokat gondolkodni. Megkockáztatnám e nő talán 5%kal sem okosabb átlagnál csak mindig saját kis dolgai kialakításához kellő lehetőségekre s ezekhez kellő cselekedetekre s ezek kivitelezésén gondolkodott.

Kétlem lenne betegsége, egyszerűen megállt tudatalattija berögzült e rossz állapotban ahol sosem lehet igazán boldog érzelmek átélése nélkül. Nagy segítségre lenne szüksége, de ez teljesen megváltoztatná, illetve őt ösztönözné, megváltoztassa egész életét. Természetesen ez jobb lenne, de sok mindent nulláról kéne kezdenie.

Ha kell add meg nekem elérhetőségét, beszélek vele, felmérem állapotát s segítek neki ha hagyja.

2016. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy "gyógyult pszichopata"..

Egyébként lehetséges.

2016. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
torteto, nem pszichopata
2016. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!