Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet olyan emberrel...

Mit lehet olyan emberrel tenni aki nagyon akaratos és keményfeju, veszekedos?

Figyelt kérdés

Tehát nagybátyámról van szó, az a három jelzo amit fentebb írtam, nagyon is ráillik, sot! Elmondom miket csinál: ma is, megyek haza ebédre munkából, o épp akkor jon autóval a haverjaival és lazán kozli velem hogy azonnal rohanjak a garázskulcsért mert viszi az utánfutót. Tehát nem kérte el, egyszeruen azt mondta hogy viszi és kész! Az a baj az egészben hogy nálunk az egész család csendes, visszahúzódó, ezért konnyen ránkmászott ez a szemét. Nem tudok ellene mit tenni, ha azt mondtam volna, hogy nem viheted el, akk azonnal kiabálni kezd, meg szidni engem hogy: mit akarsz teee, semmit nem csinálsz egész nap, nincs semmid se... Ez már sokszor lejátszódott ezért már kétségbe vagyok esve, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet. Kozel is lakik, ez is baj, mert ha valami segítség/dolog kell neki azonnal megtalál. Személyiségérol még pár dolog: nagyon nagy dumás, sok haverja is van, akikkel szintúgy úgy beszél mint a kutyákkal, de ok keményebbek mint mi, ezért ok elviselik valahogy. Ráadásul lusta, hazug ember, mindig azt mondja hogy o mennyit dolgozott régen éjjel-nappal, hozzá képest én semmit nem csinálok stb, aztán egy régebbi munkatársától hallottam hogy régen sem szeretett dolgozni. Na pff. Amikor szidott, akk ezt a képébe vágtam, de megint o nyert, lekiabálta a fejemet, hogy o pedig dolgozott aki mást mond az hazug. Ráadásul úgy tud ordítani hogy még a hideg is kiráz, szomszéd utcában is hallani. Olyannyira lusta, hogy van neki egy haverja aki mindennap hozzá jár dolgozni (etetni, takarítani,gazolnistb), azért jár hozzá mert egy szerencsétlen alkoholista, otthonról is kidobják sokszor ezért inkább elmegy nagybátyámhoz pedig biztos nem szeret ott lenni...

Nos, akinek van hasonló tapasztalata, és megoldotta, az feltétlenul írjon!



2016. febr. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyennek egy úristenes verés hiányzik.
2016. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:

Ideje tököket növeszteni és nem meghajolni előtte.

Ha ordít - ordíts vissza hangosabban, vagy hagyd ott a francba. Ne legyetek már életképtelenek.

2016. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de sajnos azok vagyunk. Hidd el próbáltam én már vele kiabálni, egyszeruen nem lehet túlkiabálni ot - még a kocsmás nagyszájú haverjai se tudják...
2016. febr. 25. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy szembe szállsz vele.. bár leírásod alapján tök felesleges vele veszekedni, mert egy IQ huszár hülyegyerek lehet. Vagy összepakolsz és jó messzire elköltözöl tőle.. ha adott a lehetőség.


avagy figyelmen kívül hagyod, mintha ott se lenne, nem köszönsz, nem válaszolsz neki, szót se szólsz hozzá tök 8 mit tesz, mond, vagy csinál.

2016. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koltozés biztos nem lesz, mivel nem vagyunk jómódúak, félretett pénz sincs annyi, a figyelmen kívul hagyás még bejonne, de az a baj hogy o jon mindig hozzánk. Tehát beállít a nap bármely szakaszában, aztán segítséget kér vagy elvisz valamit. Ezt sajna nem lehet figyelmen kívul hagyni...
2016. febr. 25. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

"veszekedos"

"Mit lehet?"

Lehető legjobban elkerülni kommunikációt vele..., amire amúgy sem képes.

"Tehát nem kérte el, egyszeruen azt mondta hogy viszi és kész!"

Megkérdezted tőle, tudja-e az tied s "véletlenül" nem kérdezte meg elviheti-e s ha nem mész haza, bejelented rendőrségen lopásért?

"Nem tudok ellene mit tenni"

Ilyen nincs. Gondolom te se dőlsz be ennek.

"szidni engem hogy: mit akarsz teee, semmit nem csinálsz egész nap, nincs semmid se.."

És? Kineveted és otthagyod. Hívod rendőrséget, stb.

"azonnal megtalál"

Te meg balga módjára azonnal nem küldöd el.

"megint o nyert, lekiabálta a fejemet, hogy o pedig dolgozott aki mást mond az hazug"

Ezt olvasd el s nevess magadon. De komolyan. Nevesd ki magad is, őt is s egész helyzetet.

Mond meg neki, többé nem állsz szóba vele s ha meglátod házad közelébe, rendőrt hívsz. Ilyen emberrel lehetetlen beszélni. Nincs okod se megindokolni miért mondod ezt, se elmagyarázni.

2016. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs más,el kell hajtani a faxba.

Mond bele az arcába,ha nem változtat a viselkedésén, akkor nem szívesen látott vendég nálatok.

Tartsa magát mindenki ehhez.

Ordibál?

Majd elunja.

Szólni kell neki,húzzon el.

Ennyi.

Egyébként a "barátai" egy ilyen emberrel max érdekből vannak, ezt így látatlanban megmondom neked.

Egy ilyen elviselhetetlen xar semmirekellőnek szerintem nincsenek igazi barátai,erre majd idővel ő is rájön.

Aztán, ha nem változtat a viselkedésén,családja sem marad...

2016. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!