Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki ilyen gazdag ember legyen (karrier, személyiség)? Ti szeretnétek ilyen életet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=FxyDBoaoNGc

Tudom, hogy naiv dolog olyat kérdezni, hogy mi a gazdagság titka, de ezek az emberek mégis mit "dolgozhatnak", hogy ennyi pénzük van? Jelenleg informatikusnak tanulok, de elképzelni sem tudom, hogy én hogy tudnék eljutni erre a szintre valaha is. Viszont ami a legdurvább és sokszor belegondolok, hogy a felső tízezer képviselői (ellentétben az F1-es pilótákkal, focistákkal, színészekkel/énekesekkel) semmi olyan kivételes tehetséggel nem rendelkeznek, ami arra predesztinálná őket, hogy ennyire magas színvonalon éljenek, de mégis egyszerűen valamit jobban tudhatnak, amit az átlagember nem. Vajon a videóban szereplő akármelyik tucatlány a pénzt leszámítva, miben "értékesebb", mint egy hasonló kinézetű egyetemista/könyvelő/fodrász stb. Azt pedig nem tudom elhinni, hogy ezek a csajok kivétel nélkül a testükből élnek.



2016. febr. 25. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnék, méghozzá azért mert tudnám kezelni.

Engem az zavar, hogy kb ez az egyféle gazdag van, meg aki rejtőzködik.

Alig van olyan aki azt mondaná én stílust teremtek. Vagy szembemenne a nyugati közvéleménnyel, politizálna.

Én sem gondolom, hogy ezek mind vagy nagyrészt hostess lányok lennének. Csak mint Magyarországon is ha van egy csinos lány az bemehet mindenhova. Férfiból meg csak annyit, hogy pont jó legyen a hangulat.

2016. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alkalmazottként ezt a éltet sosem fogod elérni, csakis jól menő vállalkozóként, ahol már van akkora jövedelem mögötted, illetve vagyon, hogy meg sem érzed a kiadást és fenntartását, nem csak a yachtnak hanem az összes többi dolognak.


pl majd ha eljutsz oda, hogy mikor megkérdezik tőled mennyi pénzed van, és erre nem fogsz tudni pontos összeget mondani, mert a vagyonbecsléskor azt hozzák ki, hogy felbecsülhetetlen.



3,14csákkal körülvett életet biztos nem, yachtról lerugdosnák mindenkit a személyzeten kívül, és körbeutaznám vele a világot egyedül.


Amúgy ennek a töredékével is beérném. Napi 2-3 óra munka kell, mert anélkül ellustul az ember + e mellé nincs főnököd, és hó végén egy normális összeg jön a számládra az bőven elég. A többi csak villogás és nagyzolás.

2016. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A videóban lévők elég fiatalok, ne gondold, hogy ők hozták össze ezt a pénzt. Ők jó helyre születtek és öröklik.

Egy átlag embernek az ilyen szintű gazdagság általában elérhetetlen. Óriási szerencse és ötlet/tehetség kell, jókor kell lenni jó helyen. Informatikusként pl. ha megvalósítanál és jól promóznál egy olyan szintű dolgot, mint a youtube, facebook vagy hasonló, akkor elérhetnéd. Azonban látható, hogy kevés ilyen dolog van és kevés embernek jön össze.

A felső tízezer általában rendelkezik kivételes tehetséggel, még ha nem is olyannal, amire elsőre gondolnánk. Ők ebben élnek és kezelni kell a helyzetet, ami nem megy mindenkinek. Meg kell tanulni egy céget vagy pénzforrást kezelni, vezetni. Emellett a jópofizást, kapcsolatkiépítést, emberek kezelését, óvatosságot. Most, ha hirtelen minket odadobnának egy estélyre közéjük, azt sem tudnánk, hogy mit és hogy csináljunk.

És az ilyen helyen lévő lányok, általában tényleg a testükből élnek, még ha nem is konkrétan úgy, ahogy gondolnánk. Van, aki simán ráakaszkodik egy pénzes srácra és kész, bejött az élet.

2016. febr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elwera ***** válasza:

Az arab emírségekben rengeteg olajat találtak az 1960-as években és felépítettek belőle egy túrista csalogató központot. A világ egyik legmodernebb és legfényűzőbb városa lett Dubai. De ma már nem az olajból élnek, hanem a lakások értékesítéséből, a turizmusból, abból a pompából, amit építettek. A lakosság 18-20%-a dubai állampolgár, ami azt jelenti, hogy ők 23 évesen kapnak az államtól egy kisebb palotát és földet. Nem kell fizetniük vízszámlát, és az oktatás számukra ingyenes. Ezen felül kapnak egy olyan fizetést amiből munka nélkül középszinten meg tudnak élni.

Ha mégis unatkoznak és csinálnak egy céget, akkor gondolom később jachtot tudnak is venni, nekik nem olyan nagy kunszt ez.


Az oda érkező külföldiek közül viszont csak a diplomásoknak van esélyük meggazdagodni.

[link]

2016. febr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy akarok ilyen életet.

Kell hozzà nagyon magas EQ kiemelkedoen.

Es egy olyan terulet ami ritka.

Diohejban ezek.

2016. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod ehez jó helyre kell születni....vagy ha elég jó a dumd vagy szép vagy akkor az is hozhat pénzt. De ezeknek az araboknak tényleg merhetetlen sok pénzük van...egy ilyen yachtot megvenni nekik olyan mint nekünk egy doboz cigit...
2016. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!