Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek hasonló nőt? Létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek hasonló nőt? Létezik? Reális elvárások?

Figyelt kérdés

A kérdés egy szinten költői mert bizonyára létezik, de érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről.

Külső tulajdonságok: 170-175 cm magas (mivel én 190 felett vagyok), kb. 55-60 kg, normál-vékony-sportos testalkat, szóval egyáltalán nem baj ha nem rendelkezik szépen kidolgozott testtel, de azért figyeljen magára. hosszú ápolt haj, színe mindegy. szem szín is mindegy, de a kék a gyengém. mellméret: nagy, de nem hatalmas, kicsi ne legyen, abszolút nem jelent problémát ha szilikon. arcra csinos. öltözzön nőiesen-divatosan, de ne legyen közönséges. magassarkú alap, szoknya, kosztüm stb.. de mindig alkalomhoz illően, nyilván sportoláshoz bevásárláshoz nem szükséges. korosztályt tekintve 25 év körüli, akinek 3-4 éven belül mondjuk férjhez menne és családalapítás stb...

belső tulajdonságok: megbízható, akiben valóban meg lehet bízni! amíg érzem, hogy megbízhatok a másikban addig nem vagyok féltékeny, de amint úgy érzem, hogy titkolózik, hazudozik, nem őszinte akkor onnantól vége a dologban! ötvöződik benne a családszeretet és a karrierizmus. tehát szeretne családot, de fontos számára az önmegvalósítás, vannak karriertervei céljai a jövőre nézve. nem bulizós, de nem is otthonülő és nem sport megszállott! szóval aki igényli, hogy néha elmenjünk bulizni, néha színház, vacsora, esetleg múzeum, valami érdekes program amit meg lehet bolondítani egy kis erotikával. ebből következik, hogy nem prűd, nem halvérű. sportoljon valamit, de nem baj ha nem rendszeresen, csak hogy mégis törődjön a testével, de az sem szimpatikus számomra ha egy nő sokat sportol, mert akkor nyilván ő is kimondottan sportos-szálkás testalkatú férfit szeretne, olyan pedig nem vagyok. én is sportolok, de csak heti 1-2 alkalommal, csakhogy formában tartsam magam. egyetemet-főiskolát végzett, beszél legalább egy idegennyelvet, előny lenne ha gazdasági vonalon dolgozik, az azonos érdeklődés miatt.

nem tudom, hogy kimaradt-e valami, talán már így is túl sok? a helyzet az, hogy alapvetően megvagyok egyedül is, bár nyilván szeretnék ezen az állapoton változtatni, hiszen akkor nem lenne ez a kérdésem sem, de azt kell mondjam, hogy nem tudom beérni kevesebbel. próbáltam, de nem megy! ha nincs meg a fizikai vonzalom akkor bukik a dolog, ha buta a lány az hihetetlenül illúzióromboló, ha nincs közös érdeklődés és mások a preferenciáink akkor hosszú távon nem működik.

Előre is köszönöm a válaszokat, tudom, hogy nagyon hosszú, de ezt két szóba nem lehet összefoglalni :)



2015. nov. 8. 12:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
annyit még hosszá fűznék, hogy nyilván a reális-e kérdésre a válasz attól is függ, hogy én milyen vagyok, de most csak induljunk ki abból, hogy vajon mennyire ritka egy az általam felvázolt tulajdonságoknak megfelelő nő.
2015. nov. 8. 12:41
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

A szemem barna, 21 múltam és kicsi mellem van. Ezt leszámítva minden passzol.

Viszont én nem kezdenék veled akkor se ha megfelelnék. Eléggé részletes, hogy milyen igényeknek kell megfelelnie az általad választott nőnek. Én is mondhatnám, hogy csak a fekete hajúaknak van esélyük nálam, mert az jön be, de volt kopasz barátom és azóta észreveszem őket is.

2015. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy ne is érd be kevesebbel. Az jó, ha tudod, mire vágysz, és meg tudod fogalmazni (magadnak), mert akkor nagyobb eséllyel kapod meg. Az is jó, ha megvagy egyedül is, mert akkor nem akarsz görcsösen társat, nem kötsz kompromisszumot. Ez a két dolog alapvetően elég ahhoz, hogy olyan társat kapj, amilyenre vágysz, ez tapasztalat.


Fél éve hasonló helyzetben voltam. Pontosan tudtam, mire vágyom, és elég magasra tettem a lécet. Ismerkedtem társkeresőn, és senki nem ütötte meg. Aztán élőben megismerkedtem valakivel, akit egyébként kizártam volna a potenciális jelöltek közül (fiatalabb nálam). Mégis, ahogy apránként megismerkedtem, kiderült, hogy benne megvan minden tulajdonság, amit megfogalmaztam. Azóta is naponta rácsodálkozom, hogy mennyire tökéletesen összeillünk minden téren.


Pedig korábban mindenki kritizált, hogy túl magasak az elvárásaim, nem fogok így társat találni, vagy lejjebb kell tennem a lécet. Nem lett igazuk. Találtam olyat, aki megfelel az elképzeléseimnek.

2015. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. a szemszín akkor félreérthető volt, ahhoz tényleg nem ragaszkodom, mert barna szemű lányok is vannak gyönyörűek, a kék szemszín csak "extra". tudom, hogy valóban sok "paraméter", emiatt el is lehet ítélni, de én tisztában vagyok a a saját preferenciáimmal és vállalom.
2015. nov. 8. 12:47
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A magasságbeli kikötést leszámítva (meg talán a mellet is, bár nem tudom, neked mi számít kicsinek) ismerek ilyen lányt, bár ő (ők) még nincsenek 25 évesek. De ha vigasztal, a komoly családalapítási tervek nem feltétlenül függnek össze a korral, én 22 vagyok, és már lassanként férjhez mennék, a családalapítással sem feltétlenül várnék sokáig, bár ezt nyilván egyéb feltételekhez is kötném, nem csak a koromhoz.


Amúgy, a közös érdeklődésről csak annyit, hogy ezt sem feltétlenül jósolja be a végzett egyetem. Én pszichológiát tanulok, a párom informatikus, szerinted a tanulmányaink/munkánk alapján mennyi közös témánk lehetne? Volt már rá példa, hogy azzal hívtam fel, nem tudom bekapcsolni a számítógépet. Mint kiderült, nem nyomtam meg eléggé a gombot. Szóval közös szakmai témánk biztosan nincs, abban biztos lehetsz. Mégis képesek vagyunk a teljes hétvégéket, péntek estétől hétfő reggelig úgy átbeszélni, hogy még maradjon mondanivalónk. Együtt élünk, lassan másfél éve, és minden hétvégén ez a helyzet, szóval még csak azt sem mondhatod, hogy ez azért van, mert még nem fogytunk ki a témából.


Nem lehetetlen ilyen lányt találnod, kérdező, de hogy könnyebben rátalálj az igazira, nem feltétlenül ilyen konkrét feltételekhez kell szabni az elképzeléseidet, inkább nyitni mások felé, és megismerni, esélyt adni magatoknak, hátha összejön.

2015. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ez nem a buildabitch.com
2015. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

# 3

azt hiszem, hogy te érted mire gondolok. tényleg próbáltam, de nem tudok kompromisszumot kötni! ha kapcsolatról van szó akkor bele akarok adni mindent, hogy működjön és ezt el is várom a másiktól, de ehhez kell, hogy egyezzünk-passzoljunk össze. nem látom értelmét annak amit oly sok helyen látok, hogy emberek megvannak egymással, nem szeretik egymást, de nem mernek kilépni, mert félnek a bizonytalantól és pusztán a megszokás és a kényelem tartja őket össze, de közben orrba-szájba csalják egymást.

2015. nov. 8. 12:53
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Heti egyszer korcsolyázom, heti 3-szor megyek futni. 2 idegen nyelven beszélek, olvasok és írok. Nem vagyok 170-175 magas. A melleim tökéletesen passzolnak a testemhez.

25 éves vagyok, ami azt jelenti, hogy nehany even belül családot, ferjet szeretnek. Addig még van időm a kerrieremre.

Viszont Te kis barátom, egész életedben egyedül fogsz maradni, hisz' az a lany aki passzolna melléd Neki Te nem fogsz kelleni.

Hogy miért? Mert egy olyan Nő szóba sem állna Veled. Külsőséges vagy. Amit a Te álmaid nője nem fog tollerálni.

Kívánok sok sikert, de nagy reményt ne fűzz hozzá. Egy kapcsolat nem a mellmérettől vagy a kerierrtől fog függni. Hol marad a szerelem?

2015. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

# 5

én szeretek a gazdaságról (is) beszélni és igazán jó volna ha legalább alap szinten a párom is érdeklődne iránta és végighallgatna. ettől függetlenül más végzettségű és gazdasági területen dolgozó emberekkel-nőkkel is jól el tudok beszélgetni, mert nem ebből áll a világ, de ez hab lenne a tortán.

2015. nov. 8. 12:56
 10/27 A kérdező kommentje:

# 8

nem szeretnék személyeskedésekbe bele menni, de a kérdés jellegéből adódóan számítottam rá, hogy van akinek nem fog tetszeni. ha (tegyük fel) egyedül maradok az sem baj, akkor legyen úgy. mint ahogy mondtam így is tartalmasan el tudom tölteni a szabad időm és le tudom magam foglalni. többször leírtam, hogy tisztában vagyok vele, hogy ez sok, de magától értetődő, hogy én is igyekszem minél magasabb színvonalat képviselni, hogy ne csak elvárjak hanem nyújtsak is.

2015. nov. 8. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!