Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lmp-s srác és egy jobbikos...

Egy lmp-s srác és egy jobbikos szimpatizánsú lány kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem elvakult hívek.
2016. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt...kivéve, ha a fiú apaiágról a nagynénije szomszédja DK-s
2016. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Ez szánalmas.. :D
2016. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

#3-as: +1


Aki az alapján választja meg párját, hogy hova való, vagy milyen a véleménye adott dolgokról az szánalmas ember.

2016. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mitől lenne szánalmas? te vagy a szánalmas, ha így gondolod, mert akkor nálad a külsőn kívül minden más tök lényegtelen...nem kell ennyire lesarkítani, hogy most lmp vagy jobbik stb. de alapvetően egyet kell érteniük, ha párkapcsolatban akarnak élni.
2016. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Aki az alapján választja meg párját, hogy hova való, vagy milyen a véleménye adott dolgokról az szánalmas ember."


Akkor mi alapján válasszon, te szerencsétlen? Nem fontos, hogy mi a véleménye az adott dolgokról? Te normális vagy?


Csak az alapján válasszanak az emberek, hogy milyen izmos/milyen segge van a másiknak? Nem inkább ez a szánalmas?

2016. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Politikai nézetek alapján múlik az,hogy milyen párt választasz magadnak ? Te jóég... szerintem hagyd a srácot/csajt,jobbat érdemel nálad.
2016. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem gond, csak a srác miatt kérdeztem, lehet nála ez gond lenne
2016. febr. 27. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik részeivel értesz egyet a Jobbiknak. Ismerek pl. olyat, akinek semmi baja a zsidókkal, cigányokkal meg a melegekkel, csak a bűnözőt nem szereti közülük, viszont bejön neki az ősmagyar kultúra, EU-ellenes és szerinte a közbiztonságért sokat tehetne a Jobbik. Ez nálam még elmenne (még ha EU-párti vagyok is, mert nem látom reális esélyét a kilépésnek, tehát nem zavar, hogy ő támogatná), de egy vadkeresztény, antiszemita jobbikossal nem jönnék ki.
2016. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel egy kapcsolatban személyiség számít, igen.

Ebben nincs összefüggés elméletileg.

Gyakorlatilag ha tudatlanok és buták..., akkor tényleg nem működhet.

2016. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!