Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy szép vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék képet csatolni.

Nem rég mondta az egyik ismerősöm, hogy szép arcom van, ami miatt napokig jó kedvem volt. Sokan "bepróbálkoztak" már nálam, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy szép vagyok. Egy random képen meglátom magam, és rosszul vagyok. Olyan undorító fejem van, és nem érthetem, hogy egyáltalán hogy mondhatták erre, hogy szép. Mit csináljak? 16/L

,


2016. febr. 27. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne nezz random kepeket magadrol.
2016. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, ez relatív?

Keress egy nézőpontot eldöntéséhez. Oké, saját magadnak nem tetszel. Ez 1/7500000000.

2016. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
privátban sem csatolsz képet? :)
2016. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni, mert ami jól sikerült (effekttel, meg sminkben) az szerintem is szép, viszont az arcomról egy képet, így smink nélkül semmi pénzért nem vállalnék fel.:D
2016. febr. 27. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
pedig merd bevállalni magad. szerintem semmi gond nincs veled, csak túlreagálod mások véleményét, vagy hogy mások mit gondolhatnak... ugyan már kit érdekel :D "undorító fejem van"....ilyet egy nő ne mondjon magáról....még a végén elhiszik a fiúk is, ha sokat hajtogatod, aztán ki akar egy "undorító" fejű lányt :D....
2016. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez jól esett, köszi.:)
2016. febr. 27. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:

A feleségem is ilyen. Rondának tartja magát és nem akarja, hogy bárki, bármilyen okból fényképet csináljon róla.


Annyira szeretem őt (amit éreztettem is vele), hogy túltette magát rajta, és az esküvőn volt rendes fotózás, meg később is.


Vele az történt, hogy sokan mondták neki, hogy kövér meg ronda.


Mondta neked is valaki, még mielőtt elkezdtek bepróbálkozni srácok?


A szép nem egy abszolút fogalom.


Vannak, akiknek szép vagy. Azt el tudod hinni, hogy más emberek máshogy gondolkodnak a szépségről, mint te?


Csak ennyi kell. Na meg megnézni, hogy korábban szóltak-e be neked. A saját rossz véleményed önmagadról általában csak a mások által mondott rossz vélemények felhalmozódásai.

2016. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod eldönteni, akkor biztosan nem vagy szép. Lehetsz csinos, meg helyes, meg bájos, de a szép lányok holtbiztosan tudják magukról, hogy azok. A tükör nem hazudik.
2016. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, nem tudsz valami sokat az emberekről. Egy ismerősöm úgy néz ki, mint egy Disney-hercegnő, és évekig alig mert kimenni az utcára, olyan csúnyának tartotta magát. Olyan álomalakja van, mint ezer nőből egynek, de csak hatalmas, bő pulóverekben volt hajlandó járni, mert meg volt róla győződve, hogy formátlan és undorító.


A tudata akármit képes elhitetni az emberrel.


Kérdező, ha akarod, küldj képet. Kép nélkül nem fogjuk tudni eldönteni, szép vagy-e. Kifejezetten csúnya ("undorító fejem van") mondjuk biztos nem vagy, mert akkor nem próbálkoztak volna be nálad már sokan.

2016. febr. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Sünikém, te nem tudsz sokat a nőkről, főleg a fiatal lányokról. Mindegyik előadja ezt a nagyhalált, a neki tetsző fiúk előtt meg pláne, mert így provokálja ki tőlük a napi bókmennyiséget. De amelyik szép, az tudja magáról, hogy az. Ha a kérdező komolyan bizonytalan, akkor nem szép. Lehet, hogy neked, meg sokaknak tetszik, vonzó, kívánatos... de az a rohadt tükör akkor sem hazudik.
2016. febr. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!