Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ex rám ír. Mit tennél a...

Az ex rám ír. Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Még 17 évesen összejöttem az exemmel,ő is 17 volt.3 évig voltunk együtt.( Neki én voltam az első komoly kapcsolata)

Nagyon szeretük egymást,míg egy nap szakitott velem,hogy még túl fiatal.( de kideritettem,hogy megcsalt) még beszéltünk néha-néha kb egy hónap múlva újra össze jöttünk,( azt mondta szakitott a lányal.) de végűl kiderűlt,hogy nem ez volt az utolsó véglegesen lezártam.Mert volt olyan ispl; hogy az én vissza adott nyakláncomat adta oda a lánynak..Majd lett egy új barátnője.Kaptam tőlle leveleket,hogy hagyjam békén az exemet( nem csináltam semmit! Annyi volt,hogy akkori myvipen amikor megnézte az adatlapom,megnéztem én is az ővét,de végűl már nem néztem akkor sem nehogy levél legyen belőle) amikor szakitottak ,megkereseset az ex,összeakart megint jönni,de én mondtam,hogy nem.Lett neki egy bnője akitől baba is szűletett.Szakitottak,megint keresset.

Egyébként hazudos is!

Szóval..ti válaszolnátok neki?

Mindig akkor ír rám,amikor nincs senkije,de nekem párom van és tudja!

Megbántani nem akarom,mert nem érdekel már mit művelt régen velem,rég túl vagyok ezzen.

Úgy érzem,hogy hűlyének nézz,mert mint említettem csak akkor ír ha épp nincs senkije..és hazudgál,még mindig,hogy pl: megy egy helyre dolgozni,ahol 300.000 keress,közben tudom,hogy ott annyit tuti nem fog :-)

Ilyen hűlyeségeket.. :-)

Ti egyáltalán válaszolnátok neki?


2016. febr. 27. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szemétládának hangzik.
2016. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tiltsd le minden kommunikációs csatornán, vagy írd neki hogy kopj le és utána tiltsd le.
2016. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anynit írnék, hogy felejtsük el végre egymást, nyilvánvalóan nincs szükségetek egymásra ebben az életben, ne keressen többet.
2016. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért tetted fel e kérdést?

minden ezredik ember válaszolna neki, ők is csak egy jó nagy pofán röhögést írnának.

2016. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy válaszolnék.
2016. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!