Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha a kisebbségiek...

Mit tennél, ha a kisebbségiek beléd kötnének, beszólnának?

Figyelt kérdés

A buszon utaztam és felszállt a buszra néhány roma.

100-an voltak,szóval csak a szűk családi kör.

Egyből elkezdték szidni a magyarokat,hogy nem képesek átadni a helyet,és hogy bárkit kiütnének itt a buszon.

Aztán egymás közt arról beszéltek,hogy kinek az ura melyik börtönben van,vagy kinek az ura megy bíróságra és milyen kamu sztorit kéne kitalálni,hogy kevesebb legyen a büntetés.

Te mit tennél ha beléd kötnének?


2015. júl. 26. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Próbálnék nyugodt maradni, és nem felvenni a szemkontaktust. Más dolog ha mondjuk éjszaka egyedül vagyok és úgy szállnak fel.
2015. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

az mindegy hogy roma vagy vérmagyar vagy kínai aki beléd köt ne tegyél különbséget, valószínűleg ugyan ott tartanak szellemileg az ilyen emberek


én általában ugyan azon a szinten próbálom tartani a dolgot amilyen elkezdődött.. amíg pofázik én csak nézek rá nagy okosan..ha provokál akkor is.. az agyam akkor pattan el ha hozzám nyúl az ilyen. akkor előbb felszólítom hogy abba kéne hagynia a tapizást mert az nem pálya, aztán ha jön a lökdösés meg hasonlók akkor nem kell kétszer mondani hogy én adjam az első ütést. Aztán meg ha sokan vannak akkor jöhet a nyúlcipő :D

2015. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű széttörném az állát.

Senkitől sem tűröm el, hogy belém kössön csak mert ilyen kedve van (mármint erőszakosan) pláne nem a cigányoktól, akik idejöttek ebbe az országba és kb. félni kell tőlük és reménykedni, hátha a 80 éves mamát nem szúrják meg, csak megverik... Nevetséges.

2015. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fegyverviselő vagyok, ilyen helyzetben mindig a visszavonulást választom. Nincs értelme emberkedni vagy passzív ellenállni, kerülni kell a konfrontációt. Ha aktívan belém kötnek, akkor is elkerülöm amíg lehet, leszállok ahol tudok ha oda jut a helyzet. Ha már más ember nem kerülhet veszélybe, akkor használok fegyvert.

De nem kell 100 cigány hogy ilyen legyen, elég 4 is.

2015. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem azt a plánét, hogy fényes nappal emberek között egy magyar nem fog az embernek menni meg beszólogatni csak úgy a tázsvírekkel, azok csak cigányok lehetnek, legalábbis itt.
2015. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak szóban csinálják, addig nem érdekel, hadd mondja a magáét a nyomorultja, úgyis csak csordában bátor.

Ha tettlegességig fajulna a kötözködés, akkor az évekig tartó teakwondo edzéseken tanultakat hasznosítanám.

2015. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy én vagyok a Sátán, örülten nevetve megvágnám magam és rájuk dobnám a vérem. Félnek az örültektől
2015. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" az mindegy hogy roma vagy vérmagyar vagy kínai aki beléd köt ne tegyél különbséget"


De azért jobban megijed az ember ha cigányok szállnak fel, mint amikor egy luxemburgi egyetemista csoport.


Belém sokszor kötöttek már. Volt hogy a határozott duma mentem meg, volt hogy futnom kellett. Egyszer úgy meg rugtak hogy bezöldült a felkarom. Hihetetlen hogy vannak emberek akik védik a cigányokat... Költözzenek közéjük.

2015. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lekameráznám és elküldeném pár jogvédőnek, akiktől megkérdezném, hogy az ilyen rasszizmus ellen miért nem tesznek semmit.
2015. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elrohannék a helyszínről, abban a pillanatban, ahogy megszólítanak. Meg sem várnám, hogy komolyabbra forduljon a helyzet, ha a buszra szállnak fel ilyen alakok, akkor is egyből leszállok, amint lehet, a vonaton meg átmegyek egy másik kocsiba.. Lehet, hogy gyávaság, de 50kg-s lányként nem tehetek mást, mert nem tudnám megvédeni magam. Persze szívem szerint sz@rrá verném őket, de sajnos ez nem így működik.
2015. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!