Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőkből miért nem nézi ki,...

A nőkből miért nem nézi ki, hogy képesek embert ölni, de nem haszonszerzésből, csak bosszúból?

Figyelt kérdés

mert mindenhol csak azt írják,és ha megölnek egy embert kegyetlenséggel az már biztos egy férfi.

Meg a nők is csak méreggel ölnek,vagy fegyverrel,pedig szerintem ezt tök hülyeség.

Mert egy nő is lehet olyan kegyetlen,mint egy férfi.


2016. febr. 28. 10:21
 1/6 A kérdező kommentje:

*és bosszúból

bocsánat elírtam.

2016. febr. 28. 10:21
 2/6 anonim ***** válasza:

máshogy kegyetlenek a nők...általában... kevés olyan van, hogy neked esik egy nő, hogy most akkor megöllek... ez inkább a férfiakra jellemző. lehet persze kegyetlen, meg van is ilyen hogy szétdarabolja, meg felgyújtja a férjét, de ez ritka... 100szor több az olyan brutális emberölés, amit férfiak követnek el...

nők általában csoportos elkövetések során segédkeznek, jelen vannak, vagy a másik, hogy fiatal lányok titkolják a terhességüket, megszülnek titokban, és akkor megölik a csecsemőt... vagy egyszerűen sorsára hagyják egy bokorban, szemetesben... és éhen hal...itt a félelem az ok, retteg a családtól, hogy jajj mit szólnak, retteg attól, hogy nem tud mit kezdeni a gyerekkel, hogy senkinek sem fog kelleni, stb, és ezért lesz gyilkos...

2016. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy nőnek is elborulhat az agya,és simán lehet kegyetlen,sőt kegyetlenebb mint egy férfi!

Voltak a történelemben is kegyetlen nők,pl Báthory Erzsébet

2016. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kinézem.Nagyanyám agyonlőtte nagyapámat.
2016. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet egy nő is kegyetlen, sőt gyilkos is (akár magamról is el tudom képzelni, alapvetően önvédelemből vagy a gyerekeim védelmében - ha nekik okoz kárt valaki, fikarcnyi irgalom sincs bennem), szerintem inkább a vélhető erőfölény miatt van ez. Különös kegyetlenséggel megölés alatt legtöbbször azt értik, hogy agyonverte, puszta kézzel megfojtotta stb., ehhez kell fizikai erő, ami inkább a férfiakra jellemző.
2016. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs alapja kérdésednek, mert kinézi.
2016. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!