Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megfenyegetett a szomszédom,...

Megfenyegetett a szomszédom, hogy bosszúból feljelent, amiért nem tűröm el, hogy zavar. Mit lehet tenni? Ha bemegyek a rendőrségre, tesznek valamit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bővebben arról a zavarásról írnál?
2014. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit csinál a szomszéd, amit nem tűrsz el?
2014. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A szomszédod csak akkor tud feljelenti, ha TE csinálsz valami törvénybe ütközöt.


Mivel zavar téged a szomszéd?

2014. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Állandóan zajong! Úgy, hogy hiába mennek a tévéink, túl zajongják! A gyerekek nem tudnak tőlük aludni éjszakánként. Hiába kértem többször mindenféle módon, hasztalan volt. Erre ma megfenyegetett, hogy feljelent, hogy ő azt hallja, hogy verem a gyerekeimet. Természetesen ez nem igaz.
2014. febr. 21. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:
van egy ötletem,menj el holnap hozzá vegyél diktafont magaddal,és vedd fel amiket mond,bármilyen rágalmazás ..mosolygj rajta,hagy bosszantsa,majd megmondod neki hogy felvetted az egészet,és te mész feljelenteni becsületsértés miatt,meg rágalmazás!
2014. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért ha azt állítja, hogy vered a gyerekeid, a gyerekeket is meg fogja kérdezni pszichológus, és kiszűri, hogy igaz vagy nem. Te viszont akár felvétellel is igazolhatod, hogy a zaj tőle jön.
2014. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van még másik szomszéd is? Őt is zavarja a hangoskodás? Ha igen, ketten bejelenthetitek először a közös képviselőnek. A gyerekverés meg nem olyan könnyen bizonyítható, nyugi.
2014. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Társasházban én is jártam hasonlóan. Sőt, a hülye ki is hívta rám a rendőröket valami hamis váddal. Aztán a rendőr jól lecseszte a szomszédot hogy rágalmazás csinált, azt nem tudom ma sem hogy mit hazudott rám. Továbbá azért is lecseszte hogy ne zavarja a szomszédait és igazam van amiért én ezt jogosan megkövetelem. Azóta fegyelemre sikerül idomítanom itt a hülyéket akiknek nem elég a kizsákmányolás és másokat zavarnak. Azt is szoktam mondani nekik hogy modern társasház helyett költözzenek kutyamenhelyre a panelban tartott 3 kutyájukkal, ott ugathatnak.
2014. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos, másik szomszéddal nem tudunk értekezni, mert a mi házunkból csak velünk van közös fal. Másik épület. Nem tudom, hányas lakás vagy hogy hívják, ki a szomszédja még, be sem tudok jutni a házba. :( Vagy csöngessek fel mindenkit a kapucsengőn?
2014. febr. 21. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!