Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy gondolom rossz hatással...

Úgy gondolom rossz hatással van rám egy dolog (egy zenekar akiket nagyon szeretek), mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már rég ki kellett volna nőnöm az ilyen dolgokból 20 éves vagyok de úgy rajongok értük mint egy 14 éves. Rossz hatással vannak rám, befolyásolják az életem. Félek hogy miattuk olyan döntést fogok hozni amit nem kellene.Igazából arról van szó hogy el kellene utaznom 4 hónapra munka miatt de 3 hónap múlva a közelben lesz koncert amire már van jegyem és nem volt olcsó. Ezáltal olyanokon gondolkozok hogy mi lenne ha nem is mennék el...ez nem jó, szánalmas vagyok. Nem hagyhatom hogy miattuk rosszul döntsek.

Mit csináljak, hogyan iktassam ki ezt az együttest az életemből?


2016. febr. 28. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak nem az alma együttes?

https://www.youtube.com/watch?v=rVOzwSlwxl4

2016. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ;(
2016. febr. 28. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor biztos a Burzsoá Nyugdíjasok zenekar...

https://www.youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU

Amúgy nőj fel, nem értem miért nem tudsz felállítani egy fontossági sorrendet

2016. febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem és nem is fogom elárulni.
2016. febr. 29. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt így belátod és tudod, hogy nem normális, akkor nincs is akkora gond...

Ismerek olyat, aki 3ohoz közeledik, de még mindig otthon él, semmi életcélja csak a hírességekre, kedvenc előadóira költi minden pénzét, ajándékot vesz nekik, koncertekre jár.

Ilyen akarsz lenni? Ha nem, tudod mi a megoldás. Lehet, hogy rossz, hogy nem lehetsz ott a koncerten, de mérlegelni kell, hogy mi a fontosabb, mi az, ami előrelendíti az életedet.


Te magad is tudod, hogy mi a helyes, jobb helyzetben vagy mint a olyan elvakult emberek, akik normálisnak érzik, hogy a túlzott rajongásuk beleszól az életükbe. Innentől már csak elhatározás és önuralom kérdése.


Nem kell kiiktatnod őket, csak állíts fel egy normális sorrendet, mellete pedig szerezz hobbit, ismerkedj másokkal, hogy legyen más értelme is az életednek, nem csak ez a zenekar.

2016. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!