Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, ha egy idő...

Normális dolog, ha egy idő óta rettegek a nyártól, mert nem bírom a meleget és teljesen védekezés képtelennek érzem magam?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre melegebbek a nyarak és azt vettem észre, hogy szép lassan kezdem megutálni ezt az évszakot. Jön a nyár és én egyre fóbiásabb leszek, főleg ha eszembe jut a tavalyi két hónapig tartó 40 fok.

2016. márc. 1. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam Tunéziában két éve ismerősökkel.

Hideg vizes zuhanyzás közben izzadtam.

48 fok és 97%-os páratartalom.

2016. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tunéziában gondolom hozzászoktak ehhez a klímához, bár kétségtelenül borzalmas lehet.

Mostanában egyre nagyobb irigységgel gondolok az északi államokra, főleg nyáron.:)

2016. márc. 1. 13:20
 3/11 anonim válasza:
100%
Alapvetően a szélsőséges időjárástól való tartózkodás normális. Ha a szorongásos tünetek nagyon erősek, akkor érdemes lehet megkeresni egy pszichológust.
2016. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig az a gondolat tesz be a nyárral kapcsolatban, hogy nincs friss levegő. Nekem ha valami friss, az hideg, hűvös. Mindig az jut eszembe, hogy ha most kinyitom az ablakot, finom, hűs levegőt kapok, nyáron meg nem fogok tudni levegőt venni.
2016. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


Neked is feltűnt, hogy az utóbbi időben nem fúj a szél nyáron?

2016. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, alapvetően az a bajom, hogy sehol nem jutok friss, hűvösebb levegőhöz, jól írta az egyik válaszoló. Én max. 17 fokban tudok éjszaka aludni és nappal nekem 25 fok már sok. Nyáron hiába a légkondi, nem mehet folyton, meg ilyen hűvösre a lakást sem tudom lehűteni. Ráadásul hiányzik a friss levegő és éjjel is csak a meleg jön be, felmelegszik a lakás a klíma után, ha szellőztetek.

És tényleg leáll a szél éjjel, teljes a szélcsend, tavaly megfigyeltem.

2016. márc. 1. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
légkondi pubi
2016. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Három éve augusztusban eltöltöttem két hetet a Szaharában oázisról oázisra utazva. Azóta csak röhögök (na jó, mosolygok) azokon, akik szerint Magyarországon meleg van nyáron. Van, ahol reggel nyolckor van olyan meleg, mint nálunk akkor lenne, ha a legnagyobb kánikulában délután 2-kor még egy hősugárzót is az arcodba tolnának.
2016. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Én meg pont a késő ősztől és a téltől rettentek nagyon.
2016. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Én meg pont, hogy az őszt és telet nem bírom. Latyakos minden, hideg van, fúj a szél, kihalt minden. Nem, nem akarom. Ilyen időben semmi életkedvem. Egész évben csak strandolnék, de sajnos ezt ősszel és télen nem tehetem meg :)
2016. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!