Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első 21 tabletta és 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócoska12 kérdése:

Az első 21 tabletta és 7 napos szünet után, már lehet védekezés nélkűl szeretkezni, vagy még 1 hétig kell szednem a tablettát, hogy legyen biztos a dolog?

Figyelt kérdés
Milligest tablettát szedek és már az első levélen túl vagyok. A barátommal már szeretnénk szerelmeskedni picit védekezés nélkűl. Mit gondoltok? Véd már a tabletta?
2016. jan. 14. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, mit gondolunk, hanem hogy mit ír a tájékoztató.
2016. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. En mikor elekzdtem egy het utan belem ment a pasi es semmi sem tortent :)
2016. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tájékoztatót nézd meg . De ha jól sejtem az van benne hogy már egy hét után véd.De az orvosok egy hónapot szoktak mondani és utána mehet kiegészítő védekezés nélkül. Tehát már lehet nyugodtan:)
2016. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy az orvosodat is megkérdezhetted volna. Miért ilyen buták az emberek?
2016. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést,hogy kérdezni mertem a GYAKORIKÉRDÉSEK.HU-N.... Azért nem kérdeztem meg az orvosomat,mert gondoltam,hogy részletesen leírja ezen a betegtájékoztatón is,mint az előző (belara) tablettán. És tudom,hogy itt sokan tapasztaltak. Ezért írtam ki. Nem kell már egyből lebutázni. Elővigyázatos vagyok és előbb nem megcsinálom a hülyeséget,és utána jajjveszékelek,hanem megkérdezem a tapasztaltakat. Szerintem ez teljesen normális.
2016. jan. 14. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!