Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy ilyen beteges...

Hogy lehet egy ilyen beteges nyomulós embert leállítani? L/21

Figyelt kérdés
2 hónapja megismerkedtem egy 33 éves férfival és nagyon jól elvoltunk. 2 hete mondtam neki, hogy inkább hagyjuk egymást, mert én nem érzek iránta semmit, akkor teljesen kikelt magából. Azt mondta, hogy ő már össze akar velem költözni meg családot akar.Folyamatosan ír, bőgős képeket küld magától, a postaládába tesz levelet, virágot. Ha én nem válaszolok akkor másokkal üzenget. Már szinte félek tőle, és folyamatosan ideges vagyok, hogy mikor figyel megint. Munkahelyemre is előbb indulok már nehogy lásson. Fenyegetett is már, hogy ha nem foglalkozok vele akkor kitesz intim képet és odaírja az én nevemet.

2016. márc. 2. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*magáról
2016. márc. 2. 15:41
 2/5 anonim ***** válasza:
fel kell jelenteni rendőrségen.
2016. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg, hogy feljelentést teszel, elmondod, hogy azzal fenyeget, hogy közzéteszi a képeid, valamint ha komolyabb lesz az ügy akkor tavoltartasi végzést is megprobalhatsz kérni ellene, addig is tiltsd le a közösségi oldalakról a profilját, valamint a számát is ted tiltó listára.
2016. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fenyegetését rögzítsd és közöld feljelented ha nem ül meg . Esze legyen neki ha felnőtt .
2016. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:

Mondd neki, hogy találkoztál egy másik sráccal, és nagyon tetszik neked, összejöttél vele, úgyhogy sorry.


Ha át szokott járni hozzád, akkor azt is megteheted, hogy egy napot, kettőt egy barátnődnél alszol. Ő nem fog így otthon találni, aztán mondhatod neki, hogy a pasidnál voltál. Erre biztos ki fog akadni annyira, hogy elhagy.

2016. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!