Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ne legyek túl nyomulós,...

Hogy ne legyek túl nyomulós, de barátkozzak vele össze mégis?

Figyelt kérdés

Elég durván socially awkward vagyok, ez abból áll, hogy képtelen vagyok hosszútávú, normális baráti kapcsolatokat kialakítani múltbeli, feldolgozatlan traumáim miatt. Tök jól elbeszélgetek az emberekkel, kedvelnek, szimpinek tartanak, de kötődni nem tudnak/ akarnak hozzám, és én sem tudok hozzájuk. De én szeretnék. Mindenesetre ez csak a háttere a kérdésemnek, csak azért írtam le, hogy világos legyen.

A lényeg, hogy megismertem egy lányt (szintén lány vagyok), akit nagyon megkedveltem. Hasonló a világnézetünk, a gondolkodásunk, közös hobbink is van. Csak kicsit messzebb lakunk, bár ő ott lakik, ahol én suliba járok, szóval ez sem gond. Nahh de a kérdés: hogy barátkozzak össze vele, hogy ne tűnjek nagyon nyomulósnak? Most ilyen jó ismerősi szinten vagyunk, általában én írok rá facebookon, ő rám kevésbé, de ha írok, szívesen beszélget velem. Viszonylag személyesebb dolgokat is megbeszélünk. Mit tehetek még?


2016. febr. 5. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el valami programra. Csináljatok valami jót, amit mindkettőtök szeret.
2016. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!