Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy nagyon jó barátom aki...

Van egy nagyon jó barátom aki egyik napról a másikra megváltoztatta a teljes személyiségét. Miben tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
A lány nagyon kedves,vicces,nevetős,folyamatosan mosolyog. Elég gazdag a családja és ezért rengeteg ember előítéletes vele kapcsolatban és nagyon sokan piszkálták. Mélyen megbántották és nem csak ezzel. Nagyon sok rossz dolog érte és úgy érzi megakar teljesen változni. Teljesen komor egész nap, egyszer ha véletlen elmosolyodik,bunkózik,amikor ma beszéltem vele róla akkor mesélte miért akar megváltozni és hogy nem akar visszaváltozni. Nagyon fontos ő nekem de nem tudom mivel tudnék neki segíteni mielőtt totálisan magába fordulna.

2016. márc. 2. 17:57
 1/1 anonim válasza:

Beszélj vele. Ha a semmitevés a legrosszabb akkor minden jobb annál.

Sok sikert

2016. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!