Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek égő, hogy majdnem...

Szerintetek égő, hogy majdnem elsírtam magam a buszon egy araranyos kisgyerek láttán?

Figyelt kérdés
Pont egy olyan zenét hallgattam, sütött be a nap az ablakon, és a kislány kézett ki, annyira aranyos volt. Az anyja meg a nagyanyja mosolyogtak, annyira megható volt majdnem elsírtam magam.
2016. márc. 3. 11:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, elsiettem.
2016. márc. 3. 11:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy érzékeny vagy, ami nem mindig pozitív, viszont ilyen esetben különösen jó érzéssel tölt el egy dolog. Nem hinném, hogy gáz, vannak ilyen ilyen emberek. :)
2016. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, eléggé... hogy lehet ezen sírva fakadni? Gáz.
2016. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A majdnem fontos szó :) Erős túlzásnak érezném a konkrét sírást, de meghatottság, esetleg 1-2 rezgő könycsepp belefér, én ennyire nem vagyok ilyen, de vannak érzékenyebb emberek, akiknél pont összejön minden.


Fáradtság miatt sírtam már, az is furán hangozhat, mindössze suliból mentem haza a buszon, de összejöttek a fizikai és lelki dolgok. Pedig alapból ritkán sírok.

Kivéve néha filmen (akár animén is egy intelligens szörny halálakor, össze lehet azt úgy hozni, én pedig empatikus vagyok), az valahogy üt, ha jól csinálják.


Nincs ezzel semmi baj.

2016. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te aztán baromi érzékeny vagy. Ezen, hogy lehet sírni, nem értem...! Az, hogy engem meghatott kicsit az, ami könyvben olvastam, hogy miken mentek át a második világháborúban a B-17 legénységének tagjai az érthető. De ott is csak elakadt a lélegzetem és éreztem, hogy jó volna könnyezni egy nagyot, de az sem történt meg.
2016. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sírtam, csak a könnyeim visszatartásával küzködtem. Csak egyszerűen elgondolkodtam, hogy egy gyerek jelleme még mennyire eredeti, tiszta és természetes... nagyon megható volt az a pillanat, kb 2 éves kislány volt, a nap rá sütött ahogy nézett ki az ablakon és a kis kezeit az ablakra tette, az anyja mosolygott, és pont egy szép zene ment a fülembe.
2016. márc. 3. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom téged nem bántottak kiskorodban a társaid... még hogy egy gyerek jelleme tiszta... a gyerekek a leggonoszabbak...
2016. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De bántottak, ezt a kisebb gyerekekre értettem.
2016. márc. 3. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Most biztos le leszek pontozva, de ha én meglátok egy gyermeket, akkor mindig elképzelem, hogy vajon 20 év múlva milyen lehet a jelleme és én talán abban a szituációban arra gondoltam volna, hogy az az aranyos kislány lehet, hogy huszonévesen félre fog lépni egy másik pasival, tönkretéve egy férfi életét vagy rosszabb esetben kiforgatja a vagyonából, ahogy nagyon sok más női ismerősöm is már megtette (és akkor a kisebb piszkos dolgokat inkább meg sem említem). Ők is anno biztosan nagyon aranyosan kukucskáltak ki az ablakon a tengerkék szemeikkel vagy talán már akkor is az AMG Merciket és a kertvárosi elit családi házakat "vették szemügyre".
2016. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyesek itt meg majdnem ,hogy érzéketlenek.

Nem tudni hogy a kérdező milyen nemű de...


Miért lenne ciki ? És miért érintheti érzékenyen ? Ennek több oka is lehet, lehet , egyrészt hogy az a jelenet eszébe juttatott valamit ,esetleg egy boldog vagy szomorú emléket, vagy pedig, hogy neki nem volt ilyenben része.

Esetleg tudat alatt régi gyerekkori emlék.


Nem értem miért lenne ciki. Ha nem sírt valójában , csak elszorult a torka stb, az nem ciki. Akkor lett volna ciki ha úgy zokog mint egy csecsemő.


Ha olyan lenne mint a Bájkeverő-ben az túl érzékeny oldala a csávónak na az ciki lenne :)


Amugy némileg elfogadhatóbbá teszi ha "nemileg" nő vagy :PP

2016. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!