Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van olyan embereknek is...

Miért van olyan embereknek is gyereke akik nagyon nem alkalmasak szülőnek, miért?

Figyelt kérdés

Olyanokat hallok és látok..Példa kedvéért, évekkel ezelőtt nyaraláskor, azt látom hogy egy kb. 2-3 éves gyerek sétál az út közepén ahova bármikor jöhet egy autó, anyuka pedig az úttest szélén beszélget egy másik nővel. :-O (Nekem szüleim sose engedték el a kezem kicsi koromban). Vagy a másik, egy ismerősöm mesélte hogy a barátjának a nővére rendszerint azt csinálja hogy az 5-6 éves gyerekét rásózza a rokonokra vagy ismerősökre csakhogy ő elmehessen bulizni. A gyerek pedig katasztrófa, mert üvölt, földhöz vágja magát ha valamit nem kap meg vagy valami nem úgy van ahogy ő akarja, néha már tör-zúz is a lakásban és csak akkor nyugszik meg ha megkapja amit akar (és nem a gyerek tehet róla gondolom). Vagy olyat is hallottam, valaki meg buliba rendszeresen magával vitte a kisgyereket és úgy mindenhova de csak kirakatgyereknek otthon nem törődik vele fel se veszi mikor sír mondván a gyerek alkalmazkodjon hozzá ne neki kelljen a gyerekhez.

És még sok példát tudnék mondani.

Kérdem én, az ilyeneknek például minek gyerek?? Minek vállalnak gyereket, ha egyáltalán nem jók szülőnek?? Valaki magyarázza el nekem, eddig senki nem tudta.

Előre is köszönöm!



2015. aug. 6. 09:05
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy"besikerult"nekik..
2015. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Demagógia, vannak dolgok amik egyszerűen megtörténnek és ezzel együtt kell élni.
2015. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a legtöbben nincsenek felkészülve a gyerekvállalásra, és menet közben derül csak ki alkalmasak-e rá. ha már megvan, nem lehet visszacsinálni
2015. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!