Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a kisgyerek nem születne...

Ha a kisgyerek nem születne annyira cuki és aranyosnak, képtelen lenne olyan gyorsan tanulni mint másképp, mivel a cukiság az "megpuhítja" az emberek szívét és emiatt türelmesek lesznek hozzá, ezt vajon a természet direkt intézte így?

Figyelt kérdés

Mert, hogy ez így van az több mint biztos


mint kívülálló nézem szüleimet, meg idősebb rokonokat, hogy hogyan reagálnak a kisgyerekekre..Az ember képtelen leordítani egy kisgyerek fejét, így gátlástalanul tud fejlődni, míg egy idősebb akiben már nincs meg ez a cukiság, ő tőle jóval nagyobb az elvárás és nem tud olyan hatékonyan tanulni mint aki "cuki" korában van



2015. szept. 19. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire biztos az ami több mint biztos?
2015. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

valószínű ezért. bár amikor nagy kárt csinál (rádönti a világos szőnyegre a cserepes virágot és bele is tapossa) akkor én abban a pillanatban nem látom cukinak... és bizony leordítom a fejét, hogy : neeeeeemigaz azonnal takarodj a szobába, mert most nagyon rossz voltál és nagyon haragszom rád!

szóval cuki, nem cuki, rá kell szólni és meg kell büntetni hogy tudja, hogy következményekkel jár a rosszasága. Ha nem tanulja meg, akkor majd nagykorában súlyosan fizet érte (pl. bűncselekmények).

2015. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kisgyerek cukisága azt jelenti, hogy pártatlanul és zsigerből ítéli meg a világot, ami a felnőtteknek már nem megy mert felvettek bizonyos életszemléletet,ideológiát ami behatárolja őket és nem képesek kívülről szemlélni a dolgokat.
2015. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Cuki és aranyos? Sztem undorítóak..
2015. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4-nek némileg igaza van, ezt csak a természet rendezte úgy, hogy mi látjuk a kisgyerekeket olyan cukinak, valóságban időnként szörnyűek, közvetlenül hüvelyi születés után meg kifejezetten visszataszítóak.
2015. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17:06-os, igazad van!!!!!!!!!!!!
2015. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon irritálók, főleg az első hónapokban. Ki kell őket szolgálni, mint ha én lennék az ő kis rabszolgája aki kitörli a seggét, megeteti, megitatja és ehez neki az ujját se kell megmozdítani. Jó, magától nem is tudná ezeket megcsinálni, de amikor éjszaka ordítozik, meg amikor rádhányja az ételt, na akkor már eléggé csak rajta múlik a dolog.
2015. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:) en azt hittem egyedul en vagyok ezzel igy es en vagyok a rossz es gonosz ember akibol hianyzik az anyai oszton legkisebb szikraja is, amiert nem szeretem a babakat. De mindig egy picivel jobban erzem magam, mikor ilyen kommenteket olvasok.
2015. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez fordítva van. Azért találod cukinak a nagy szemeket meg a babás formákat, mert a babáknak olyan van, és ebből az ártatlanságra asszociálsz. Ezen alapulnak p. a Disney-figurák is. Nagyon sokat először kisbabának rajzoltak meg. Pl. a kiskacsákat a DuckTalesben.
2015. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!