Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen "őrültek" a One...

Miért ilyen "őrültek" a One Direction rajongók?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell fenyegető üzeneteket írni a fiúk barátnőinek stb.

2016. márc. 4. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A 12-13 éves kiscsajok nagyon be vannak pörögve a hormonok miatt.
2016. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is Directioner vagyok...szóval nem kéne az egész directioner csapatot egy kalap alá venni meg 12-13 évesnek nézni. Az igazság amúgy tényleg az hogy vannak olyan "új" rajongók akik tényleg 10-12 évesek és azt hiszik hogy megtehetnek ilyeneket de fel kéne fogniuk hogy ők a zenéjüket akarják adni nekünk és nem avatkozhatunk bele a magán életükbe.a normálisabbak ez fel bírják fogni pl a legtöbb igazi directioner (14-20 év)de tényleg az olyan kis csitrik miatt mint például akik most fenyegették Briana Jungwirth-ot na miattuk nézi le a társadalom nagy része a rajongókat.Nem tudnak egyszerűen örülni hogy Louisnak gyermeke született és hogy boldog.Én addig nem is foglalkozok ezzel a hülye pletykával hogy nem is Louis gyermeke,amíg Louis sem foglalkozik vele.
2016. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem kéne le nézni a fiatalabbak. Én már elmultam régen 10 de szerintem azert megis. A Twitteren szólásszabadság van, már a te bűntudatod ha ilyet írsz... én... hát... nekem kicsit santit a baba dolog, de nem irok csúnyát, örülök ha Lou boldog...bár a kepeken nekem kicsit.

SZERINTEM valami nincs rendbe. Jót tesz nekik a szünet....


Egyébként... térjünk ki a shipperkedesre... vegyük a Larryt a legismertebb shipet... és hát Lou-rol beszélünk, nemde? Mindenki abban hisz, amiben. Én szemelyszerint nem itelem el a Ziam vagy pl. A Brouis shippereket, csak azokra nézek furan akik annyira túlzásba viszik, hog véletlenül egy helyen volt valaki számára tök idegen nel, de járnak, sőt már gyerekuk is van, neadjisten házasok. ...

2016. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
19 évesen nem mondanám őrültnek magam, ha róluk van szó, előfordul, hogy néha elsírom magam, (ami engem is néha meglep) de ezt is csak örömömben teszem, bár igaz, hogy vannak olyan rajongók is, akik nagyon gyerekesen fognak fel dolgokat, de ők inkább a 13-15 éves korosztály. (Van, amikor belefér a szűk 16 is)
2016. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!