Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » RAJONGÓK, DIRECTIONEREK!...

RAJONGÓK, DIRECTIONEREK! Hogyan tudnék kapcsolatba lépni Harry Stylesszal?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot úgy értem hogy küldeni akarok neki egy levelet. Ha Valaki tudja a levelezőcímét, a valódi e-mailjét,skypeját, lakcímét vagy akármit az válaszoljon! Köszi x

2014. okt. 14. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze. Van olyan bolond, hogy nyilvánosságra hozza.
2014. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én bármire gondoltam. Tényleg akármire ahol kapcsolatba tudok vele lépni.
2014. okt. 17. 15:49
 3/19 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudsz. Mondom, hogy nem olyan hülye, hogy nyilvánosságra hozza az elérhetőségeit.
2014. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudsz. Ez van, szivi.
2014. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sehogy, maximum, ha apuci gazdag kifizet tobb milliókat neki. Nem regiben megtörtént egy csajjal:) szoval, esetleg igy:)



Esetleg, írhatsz nyiltlevelet, azt elküldeni Anne-nak. Hatha megmutatja neki.

2014. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Twitteren tweetelhetsz neki:D:'D
2014. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
max. twitter
2014. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát én csak a londoni házának a címét tudom :), onnan mert megkerestem a google térképben :D ha kell írj rám :)
2014. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 lilien2000 válasza:
Ne haragudj hogy ezt kell mondanom de elég hülye vagy!! Majd pont veled fog skypolni meg ilyesmi.Ha esteleg de ez csak olyan hülyeség, hogy beszélnél vele? szerintem ha tudsz pát szót angolul azzal nem mész messzire.Nem tudnál vele kommunikálni! Azért én is ezt sajnálom az egészbe!! :(twitteren ne próbálkozz. A kutya sem fog neked visszaírni!! Az elérhetőségeit meg nem fogja közzétenni! Én is rohadt nagy 1D rajongó vagyok de azért ilyen hülye nem! Ezeket csak tudom!! ( hogy sose fogok velük kapcsolatba lépni ) Bocsi a csúnya szavakért!!
2015. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lilien2000 Honnan tudod, hogy csak pár szót tud angolul? És válaszolhat, szoktak, kicsi az esélye, de szoktak.Ház címét meg tudom, úgyhogy az személyesnek számít, de mégis tudom, úgyhogy nem annyira "titkos". Jó persze azért a telefon számát nem, de az más tészta :)
2015. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!