Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék magamba egy kis...

Hogy tudnék magamba egy kis életet lehelni?

Figyelt kérdés
Fáradt, életunt, fásult, enervált vagyok, még a legapróbb cselekvésre is csak nagy nehezen tudom rászánni magam, nincs erőm semmihez. Épp emiatt már egy ideje rávettem magam, hogy minden nap legalább egy fél órát sportolok ,hátha segít, de csak még fáradtabb lettem tőle. Igazából elsősorban a motiváció hiányzik az életemből, valami cél, vagy ilyesmi. Barátaim vannak ugyan, de jelenleg mind külföldön. Barátnőm már egy jó ideje nincsen, ami nem csoda mivel nem is nagyon mozdulok ki, így találkozni se nagyon van esélyem. Max az egyetemen, de ott meg minden lány foglalt aki tetszik. A szak amire járok érdekel, de suli mellett valami más elfoglaltság is kéne, mert ez így elég monoton, hogy bemegyek az egyetemre, aztán hazajövök és itthon döglök. A családtagjaimmal úgy elvagyok, de leginkább semleges viszonyban vagyunk. Nincs egy olyan személy se akivel mindent meg tudnék beszélni, akire bármikor számíthatnék, aki szeretne, és akit szerethetnék. Hát szóval nincs senki aki motiválni, így kénytelen vagyok megpróbálni magamat motiválni, csak az a baj, hogy valahogy semmi nem hoz lázba, minden hidegen hagy.

2016. márc. 4. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok, csak én rendszeresen sportolok. De amúgy ugyanez. Én megtanultam leszarni. Mondjuk én más vagyok, mint az átlag, nekem nem is lehet senkim, ezt meg kellett szoknom, így csak hiányzik, de tudom, hogy a lehetetlen után hülyeség vágyakozni. Így engem már hidegen hagy. Ha viszont neked kell valaki, akkor tegyél érte. Ennyi, erre nem lehet mit mondani. Kitartást! :)
2016. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!