Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám csillapítani a...

Hogyan tudnám csillapítani a lámpalázamat?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé lámpalázas vagyok prezentációk, kiselőadások előtt/közben. Nem tudok olyan teljesítményt nyújtani, mint amilyet eltervezek. Olyan, mintha leszállna egy bizonyos köd az agyamra, és nem tudok úgy gondolkozni. Min kellene szerintetek változtatnom, hogy megszűnjön ez az állapot?

2016. márc. 4. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valaki tud előadást tartani valaki nem. Te abba a kategóriába tartozol akik nem igazán. Mentális problémák állnak a háttérbe, túlzottan félsz, és félsz attól, hogy mi lesz, hogyha elszúrod. Ezt mind csak gyakorlással lehet fejleszteni. Add elő otthon, barátaidnak, barátnődnek, több embernek egyszerre, beszélgess sokat más emberekkel.
2016. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felkészültséggel és rutinnal. Viccen kívül, ha tudod hogy álmodból felkeltve is el tudnád mondani a szöveget, az magabiztossá tesz. Valamint minél gyakrabban adsz elő, annál kevésbé izgulsz.
2016. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a probléma. Arra gondoltam talàn segìthet, ha az előadàst elmondom előtte a tükörben, hogy làssam magamat, ahogy szépen eltudom mondani, artikulàlva hangsúlyozva és egyszerűbb nem bemagolni hanem úgy megfogalmazni a témàt mintha az tényleg az én véleményem volna ìgy talàn meggyőzőbb sajât magad szàmàra, hogy elő tudod adni és talân kissé segìt abban is, hogy önmagadra talàlj felelet közben és nyitottab legyél.
2016. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!