Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet a magányt csillapít...

Hogy lehet a magányt csillapítani?

Figyelt kérdés
Társaságban még magányosabbnak érzem magam általában. Szóval az kilőve h emberek közé menjek mert utána még szarabbul szoktam lenni. Örülök neki ha megszabadulok a család többi tagjaitól. Van valakinek egy bevált módszere arra hogy lehet eltüntetni ezt az érzést valahogy? :(
2014. nov. 7. 15:07
 1/10 anonim válasza:
82%

ugyan igy vagyok énis.... elmegyek bulizni 1 darabig jó

aztán elmegy minden kedvem. még keresem a megoldást sikertelenül

2014. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez azt jelenti masra vagysz mint amit csinalsz. Eroltetsz magadra egy szokast ami mar nem felel meg az elkepzeleseidnek. Gondold at mi az amire vagysz es kovesd az erzelmeidet. Ne szokasokban gondolkodj.
2014. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
önkielégitéssel
2014. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de mióta elfoglalom magam nincs magány, mert eszembe sem jut ezen gondolkodni sem. Én játszani szoktam, szinte egész nap, nekem ez elég. Vagy épp bekapcsolom a zenét, énekelek, vagy akármi, vannak ilyen táncos játékaim, azután mindig sokkal jobban érzem magam.
2014. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem neked nem társaságra van szükséged, hanem egy társra :)
2014. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Konditerem
2014. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

konditerem nem segített, jártam sokáig. Az h elfoglalom magam az segít, de mivel kéne magam elfoglalni? Pl az olvasás után kicsit jobb szokott lenni, ilyen trükkökre gondolok amitől jobb lesz egy kicsit.


Magány az egyik legrosszabb dolog az életben, és félek is tőle egyrészt. De, nem akarok panaszkodni manapság már minden 2. ember magányos... Régebben háború zajlott, most magány... Nem tudom melyik a jobb.

2014. nov. 15. 13:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm előállt egy megoldással (Család,gyerekek) Csak azzal pedig az a baj h ilyen világra nem szeretnék hozni utódot, csak azért mert tudom h más embert nem tudnék sokáig magam mellett elviselni, csak a saját gyerekemet... Nem is beszélve az anyával szembe se lenne túl fer dolog, és igen, nincs olyan ember akivel sokáig együtt szeretnék lenni. Nem tudom hányan lehetnek hasonló cipőben azok írhatnának vmit :(
2014. nov. 15. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Önvizsgálat és változtatás szükséges. Nyitottnak kell lenned, mert, ha így folytatod, akkor bele fogsz pusztulni a magányodba...
2014. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Önvizsgálaton és változáson már régóta rajta vagyok, de nem tudom jó fele változok, és hát sajna nem vagyok egy egyszerű ember, nehéz magamat kiismerni hogy mitől is lehetnék jobban. Már attól is rosszul érzem magam ha egy olyan emberrel találkozok aki nálam sokkal egyszerűbb, mert tudom hogy soha nem fog megérteni.
2014. dec. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!