Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért hiszik azt ha...

A férfiak miért hiszik azt ha rájuk nézek, hogy ismerkedni akarok?

Figyelt kérdés

Helyszín akár bolt vagy gyalogos forgalom, stb.

Van aki be is szól.


2016. márc. 4. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Rám nézhetsz,mint borju az új kapura Leszarom!Na ez jo felfogás? hm :D

f21

2016. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szemüveghez meg nem szoktam hozzá, azzal se jobb. De köszi legalább ezt már értem
2016. márc. 4. 21:45
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem rossz a te szemed. Csak épp a lelkivilágod ilyen. de hiába mondok akármit ha nem akarod meghallani :)
2016. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egyedül.Velem is ugyan ez a helyzet.Nincs olyan nap,hogy ne szólítanának le az utcán,a boltban vagy végülis bárhol.Van amikor jól esik,de különben nagyon zavaró tud lenni,pláne amikor papik próbálkoznak.Még nyár elején útbaigazítást kértem pár "aranyos"nak vélt bácsitól (70 körüliek) szépen elmagyarázták,hogy merre kell mennem,aztán utánam kiabáltak "Ha lenne autóm,most betennélek a csomagtartóba és elvinnélek pár "körre"..." Nagyon groteszk :D

Múlthéten is volt egy...inkább nem részletezem.

Ma egy kisebb olasz társaság szúrt ki,egyből elkezdtek nézni,mosolyogni,majd puszikat dobálni pár "Ciao bella"kiséretében.

Az érdekes az,hogy egyáltalán nem öltözködöm kihívóan,meg így utólag jól esnek ezek,de akkor is ott abban a helyzetben határozottan nem...Nem szeretek feltünő lenni egyebként sem...és komolyan kompromitáló tud lenni ez a helyzet.


Szerintem nem kellene közvetve a férifiak szemébe nézni,így nem érthetik félre :)


Az is lehet,hogy nagyon szép lány vagy jó kisugárzással aztán tapadnak rád.A nézésed meg bátorítást sugallhat.

2016. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire frusztrál valakit, hogy feltesz róla egy kérdést, akkor én is beszólnék neki.
2016. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Blade Bone ***** válasza:
Látszik mennyi migráns van itt beépülve már... Nem lehet tőlük még levegőt se venni mert izgalomba jönnek még attól is, ha rájuk száll egy légy.
2016. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem a nőket! :D

Egyrészt, a kérdés visszafelé és áll: Miért hiszik azt a nők, ha rájuk nézek, akkor felakarom őket szedni? Volt, hogy elbambultam, nem is csajt néztem, másnap pedig visszahallottam, hogy én biztos felakarom szedni az illetőt. Egyszer az utcán útbaigazítást kértem egy lánytól és közölte, hogy ez sz*r csajozós szöveg. Olyan is volt, hogy az időt kérdeztem meg, a lány pedig mondta, hogy van pasija. Szerencsére utána az időt is megtudtam... :D

Másrészt: Sorban panaszkodnak a nők, hogy a férfiak nem merik őket leszólítani az utcán. Ha meg leszólítják őket, az a baj, hogy miért szólítják le őket. Hahó, ilyen az élet! Ritkán kap annyit az ember, amennyit akar valamiből! Miért nem esik többet az eső, ha épp úgy akarom?

Az öreg meg az utcán nem akart ismerkedni, hanem beszólt! :) Óriási különbség.

2016. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17-es


Megoszlik ez.

Nézd,még jó,hogy a csaj nem vágott arcon a táskájával amikor megkérdezted,hogy mennyi az idő :D:D


Különben megértem én.Hidd el rengeteg kretén agresszor-leszólítós férfi van.Biztos a negatív tapasztalatai miatt,reagált úgy ahogy.

2016. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

17 igen úgy vettem észre hogy negatívan csapódik le ha valakire nézek.mintha inzultálnám kompromittálnám nem tudom a helyes kifejezest remélem érthető.

És ez nekem rossz hogy eleve feltételeznek bennem ismerkedési szándékot.

Volt pl vonaton szóltak be amiért néztem egy mellettem elmenő alak után abszolut csak bambulásomban vagy hasonló, erre a mellettem másik oldalon megszólal egy férfi, hogy "új vezeték mi?"

Pedig tök àtlagos vagyok én is, sima barna félhosszú haj, de manapság azon agyalok hogyan legyek szürke egér, akit nem vesznek észre.

2016. márc. 5. 21:43
 20/21 anonim válasza:
Nem akarok bun*kó lenni, de így a hozzászólásaid alapján, te egy igazi beképzelt pi*csa lehetsz.. Basszus ez legyen már a legnagyobb bajod.. Én pl. pont emiatt alázom az ilyen öntelt, előnyös kűlsővel megáldott lányokat.. Az összes ilyen naiv pi*csa bekaphatja...
2016. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!