Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha magányos vagyok,...

Mit tegyek ha magányos vagyok, de ugyanakkor nem is igazán akarok akarkivel ismerkedni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarok kialakitani felszínes kapcsolatokat, és általában csak a különleges vagy különc emberek társasága fog meg akiket érdekesnek nem mindennapinak tartok . Az egyetemen mindig ilyen tucat emberek állnak velem szóba aztán el is tűnnek mert nekik van ott ismerősük és megy tovább azzal. Nincs velük semmi gond szimplán azt érzem h nem akarok vele lenni inkább egyedül . Ugyanakkor igényelnem h legyen vki velem is, de mki már csapatostul van és vihancolnak . Én meg mindig egyedül . Fiúk is már csoportban vannak. Jó lenne egy érdekes megnyero nem tucat emberke. Egyébként lány vagyok .
2015. szept. 8. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell lenézni azt, aki nem szenved feltűnési viszketegségben. Attól még lehet valaki egyéniség, hogy mondjuk hord zokni, és nincs kijuggatva a füle.
2015. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem olyan embereket keresek akik ilyenek.. visszahuzodo vagyok én is épp hogy azokat kerülöm akik nagyszájúak és teszik a fejüket egész nap .
2015. szept. 8. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Keresd a hozzád hasonló 'különleges emberek társaságát. Én is elég különc vagyok, de valahogy a legtöbb társaságban megtalálom azt az egy két embert, akik hasonlóan gondolkodnak mint én, és onnantól velük remekül elvagyok, a többiek meg nem érdekelnek. Ha egy adott közösségben nem találsz ilyen embert, hát akkor ez van, azt is meg kell élni, velem is párszor megesett, az ilyen felszínes emberkékkel is el lehet néha lenni.
2015. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen emberek azért nem találnak egymásra, mert annyira visszahúzódóak, hogyha nem merik kimutatni azt, hogy érdeklődnek a másik iránt, és emiatt a másik sem fog felbátorodni, mert nem látja, hogy érdemes. Tehát egyik sem mer lépni.
2015. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok mindenkivel. El tudok beszélgetni ideig óráig de aztán untatni kezdenek és nem érdekelnek nem akarok velük vagy vele lenni és szarul érzem magam h nyomi vagyok mert ő is megy tovább ismerősevel én egyedül ..untatnak
2015. szept. 8. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj ugyan már. Most mit vársz komolyan? Hogy rögtön a legelső ember kezdjen el veled beszélni az élet értelméről? Basszus még fiatalok vagytok, ott vagytok egyetemen, a legtöbb ember számára ez a bulizásról és a dugásról szól még. Majd megkomolyodnak, és a pályájukra fognak koncentrálni (aki meg nem, az kihullik). De mondok durvábbat is: még a mély, komoly emberek sem igénylik mindig a hű de nagy komolyságot, ha ezek rátalálnak egymásra, egymás között is hülyülnek. Te is hülyülnél és vigyorognál időd nagy részében, ha találnál egy hozzád illő barátnőt.


Nem az veled a baj, hogy "de nagyon különleges vagy" - ez inkább visszataszító, hogy ezt gondolod magadról, a másikat meg "tucat embernek" nevezed, miközben nem is ismered. Vegyél már vissza azért az arcodból. Az veled a baj, hogy el sem akarod fogadni az embereket olyanoknak, amilyenek, hanem játszod a kis hercegnőcskét és kényeskedsz. Nem csodálom, hogy így még olyanok is elkerülnek, akik egyébként komolyabbak. Nyiss mások felé, és legyél vidám, nem kell mindig komolykodni.

2015. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok komoly én sem hülyén jott ez így le. :D
2015. szept. 11. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor sem kell lenézni a másikat, és mindenféle dolgot kitalálni róla úgy, hogy nem is ismered, max. látásból. Semmi jogod olyanokat mondani másokra, hogy "tömegember" stb., magadat meg fényezni, hogy de különleges vagy... Lehet, hogy azért nem barátkoznak veled, mert érzik, hogy így állsz hozzájuk. Senki nem szeret olyannal haverkodni, aki magasan hordja az orrát.
2015. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező komolytalan,ezt irta privátban: "Köszi nekem nincs ilyen bajom (nem vagyok magányos) van párom vannak barátaim . Csak az egyetemen nincs senki"



Tehát van párja akkor mit vagy kit keres itt? dugi pajtást vagy mi?

2015. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát te hülye vagy.van párom de attól meg az egyetemen napi 8-10 órákat egyedül lenni néha nagyon rossz tud lenni főleg h melletted mki régi ismerősökkel van stb . Bocs nem tudtam h ez egy ismerkedő oldal . Én nem keresek itt senkit
2015. szept. 15. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!