Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az 50 éves apukád és anyukád...

Az 50 éves apukád és anyukád milyen állapotban van, öregnek neveznéd őket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit idősebbek. 60+ osak. Igen, öregnek nevezném őket. Cukorbetegek és magas vérnyomásosak. Szívükkel is volt már baj. Egyikőjüknek a Sinus csomójával volt gond, ezért a pulzusa állandó 100 körül volt, szóval kórházba kellett vinni miatta, de végül rendbe jött. Másiknak meg pacemakert kellett beültetni. Sajnálom őket, de magamat is, mert NEHÉZ így felnőni.
2016. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind2 szülőm elég fiatalos, igazából még a dédi mamám is elég jól bírja (már üknagymama :P és nem vagyunk c1g4cs0k :D 94 éves)


Dédimet sem nevezném öregnek, mert a teste öreg, de olyanokat szokott kacagni, meg amikor meséli a régi dolgokat tök lelkes meg minden :D

Ugye benne van a korban, de azért rá is játszik, mert bírná még fizikailag is, csak úgy csinál mintha már öregedne :) Szellemileg azért még elég jól bírja...


Apám és anyám a mai technológiát követi, tehát nem maradtak le a régi dolgaiknál...

Apám meg nem csak követi a dolgokat, hanem sajátokat is talál ki, pörög az agya nap mint nap, mostanság valami webináriumot hallgat, tőzsdéről szóló, vagy önfejlesztő előadásokat...

Elég sokat tanul, szerintem napi szinten több új infót szerez mint egy átlagos középiskolás...holott időben szerintem kevesebbet foglalkozik ezzel...


23F

2016. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyarországi 50-es 60-as nők, férfiak jóval öregebbeknek néznek ki a koruknál. (Legtöbb esetben). Szerintem főleg azért, mert rengetegen betegek, magas a dohányzók, alkoholt fogyasztók száma és legtöbben nem étkeznek egészségesen. Plusz szerencsétlenek rengeteget dolgoznak/dolgoztak :(
2016. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50 évesen még teljesen jók voltak. Most 60-65 között vannak, apukámon 60 körül elkezdett meglátszódni a kor, anyukám még tartja magát.
2016. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyám 50-es, apám 60-as, de fiatalabbnak látszanak a koruknál. Viszont ami miatt kezdik utolérni a korukat, az a stressz, amiben élnek.
2016. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi, ötvenesek vagyunk és öregek:) Mondjuk tettünk is érte. Havi 300 óra meló, mind ketten 20 éves korunktól éjszakáztunk. Sokszor, heti 6-8 óra volt csak ágyban alvás.

Mára már kinézünk jó hatvanasnak. Vannak már betegségek is, de nem foglalkozunk vele.

2016. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleimet 50 évesen öregnek láttam. Rengeteget dolgoztak, a gyár után jött az otthoni gazdaság. Nem is csoda, hogy elhasználódott mindkettejük szervezete. Most már közelebb vannak a 70-hez, de láthatóan jót tett nekik, amikor nyugdijba mentek. Mi gyerekek önállóak lettünk, ők meg visszavettek az őrült tempóból, belassultak, valójában elöregesedtek.

Azért sajnálom őket, mert jó lett volna, ha kevesebbet kellett volna hajtaniuk annak idején, és nem ment volna a rengeteg munka az egészségük rovására.

2016. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!