Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti voltatok már ilyen halálköz...

Ti voltatok már ilyen halálközeli állapotban öngyilkosság miatt?

Figyelt kérdés

én inkább félelmet éreztem, félelem az

ismeretlenségtől hogy hova kerülök,

hova kerül a testem, nem tudtam

felfogni mi lesz ezután. Nem tudtam

felfogni mit jelent az hogy nem létezem. Ti mit éreztetek?



2014. dec. 3. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudatot, esetleg sajnálatot azok iránt akiket itt hagynák. Azon kívül semmit...
2014. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Gyakorlatilag öngyilkosságot nem követtél el, csak véghez akartál vinni. Ezáltal a szövegkörnyezet értelmét veszti.
2014. dec. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen? És ezt te honnan veszed? Igenis megpróbáltam de újraélesztettek
2014. dec. 4. 05:45
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
[link] "Öngyilkosság (latinul suicidium - sui caedere, azaz "önmagát megölni") az a cselekedet, amikor valaki szándékosan önmaga halálát okozza" Csak véghez akartad hajtani.
2014. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem bírod tovább, kérj segítséget! Akár itt: Ifjúsági Lelki Elsősegély: 137-00 ingyen hívható szám. Elérhető Telekom vagy T-mobile hívószámról (fülkéből is) hétfőtől szombatig 9-21 óra között.
2014. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Én nem próbáltam meg semmi hasonlót viszont sokáig érdekelt a téma ezért végeztem egy kis 'kutatást'


A lifenetwork csatornán ment egy dokumentum sorozat visszatérés a halálból címmel.


A 15 részből kettőben volt szó arról hogy olyanok tértek vissza akik öngyilkosságot kíséreltek meg.

Ők nem felfelé a többiek által elmondott 'fényes alagút' és boldogság felé mentek hanem lefelé nagy sötétségbe ahol sötét lelkek és démonok várták őket. Azt mondták hogy olyan irgalmatlan bűz volt ott hogy ilyet földi életük során sosem tapasztaltak és az egyik azt mondta hogy a lelke 7 részre szakadt és mindegyik más borzalmakat élt át. Egyértelműen a 'pokol' kifejezést használták arra amit megtapasztaltak és az egyikük meg is tért vagyis további földi élete során istenhívő lett és más bajba jutott embereken segít.


Akinek eszébe jut megkérdőjelezni a dolgot annak ajánlom megnézésre mind a 15 részt.


Ezen kívül egy könyvben azt írták az öngyilkosságról hogy pont az ellenkezőjét éred el vele vagyis mivel a lélek világában nincs idő ezért nem tud elmúlni a lelki fájdalom vagyis pont hogy bele betonozod magad abba az állapotba amit eredetileg el akartál kerülni.


Helyedben nem kísérleteznék semmi ilyesmivel.


És nem mondhatod hogy nem szóltam.


Már két ember is volt akinek szóltam hogy fejezze be amit csinál. Nem hagyták abba és meghaltak. Persze ők nem akartak meghalni.

2014. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor miért haltak meg ha nem akartak?
2014. dec. 4. 18:45
 8/12 A kérdező kommentje:
#4 sajnos nem érted kérdésem
2014. dec. 4. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
megjelentek már a nyelvtan nácik...
2014. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
az egyik betegségben halt meg, a másik autóbalesetben
2014. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!