Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki huzamosabb ideje...

Ha valaki huzamosabb ideje (3-4 éve) olyan depresszív állapotban van, hogyan lehet kimozdítani?

Figyelt kérdés

Nincs életcélja, lehangolt mint egy rossz gitár, nincs munkája, mindig csak sajnálja/sajnáltatja önmagát, de nem tesz semmmit azért hogy jobb legyen és ilyeneket ír, mint pl.

"senki sem akar egy olyan selejtes embert alkalmazni, mint én és még fizetni is neki"


Nem hülye gyerek, de valahogy nagyon félre csúsztak nála a dolgok (egyetem, munka, barátnő stb.), ezért nincs kedve semmihez..

Hogyan/mivel lehet az ilyen embert kimozditani ebből?



2015. dec. 28. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahogy motiválni kéne. Törődés, szeretet, célok...

Egy igazi jó barát sem rossz kezdésnek de szerintem jobb ha az illető lány és őszintén, komolyan gondolja.

2015. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az ember problemakent tekint egy dolgot feladat helyett, pesszimista.


Az ő elete, neki kell az utat megvalasztani a celjahoz

Am ha n valaszt semmit, nem torekszik, nem kuzd, nem lesz celja.

Konnyu letezni, de az elesert mar harcolni kell.

Konnyu feladni es megszokni a maganyt, de valtoztatniar nehezebb.

Az eletben ernek csapasok, de ha fel tud kelni az ember maskent latja majd a vilagot. Ha felallsz, mar nem eshetss vissza.


Tovabbiakert irj privatot


Egy depressziojabol kigyogyult ember, aki tulelte az elet legnagyobb csapasat...onerobol

2015. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!