Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy 16 évesen...

Normális hogy 16 évesen ennyire érdekel a politika? Az osztályban tanárok, diákok miért ilyen elutasítóak?

Figyelt kérdés

16 Srác vagyok,és sokkal jobban foglalkoztat a politika világa,mint pl:a foci,kosár,zenehallgatás,...

Amikor az osztályba a tanárnő mindenkit meglérdezett hogy milyen irány érdekli,mi az amivel szívesen foglalakozna jöttek a válaszok,egészségügy,jog,mérnöki szak,színészet,amikor én jöttem és mondtam hogy a politológiai irányzat vonz mindenki csönbemaradt tanárnő csak annyit mondott hogy "igen..."és már jött is a következő név.

Én tudom hogy ez nem éppen egy nagyon "egyenes" vagy méltóságteljes irányzat,de ha egyszer érdekel.

Szerintetek a korosztály,és a tanári kar miért ítéli el?

Amúgy az osztálytársak rendesek velem,ez kölcsönös,de ezt valamiért seni nem nyeli le.

Mi lehet a baj?



2016. márc. 6. 00:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,elég gyorsan gépeltem...
2016. márc. 6. 00:54
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt inkább a politika kategóriába kellett volna. Hát, ritka az ilyen, de nem nevezném a normálistól eltérő dolognak. Engem szintén mindig is érdekelt a politika, már 13-14 éves koromtól nyomon követtem a dolgokat. Talán csak most kezdek kiábrándulni belőle kicsit.
2016. márc. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen,gondoltam rá hogy a politika kategóriába írom,de ez mégis amolyan tini probléma szerűség lehetne,talán az előítéltek miatt még párkapcsolati problémákat is eredményezhet a közeljövőben...

2016. márc. 6. 01:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb ember csak annyit foglalkozik a politikaval amennyit kotelezo - mar ennyitol is undoruk van.


Rossz minta lebeg az emberek szeme elott, hiszen siman lehetne a politizalast is normalisan muvelni. De itt a legtobb politikusnak valamiert nem sikerul...


Engem viszont az erdekelne, hogy mi keltette fel az erdeklodesedet? En csak azt latom a parlamenti kozvetitesekben, hogy "a kerdesre nem tudok valaszolni haha, de amugy hogyan mer ilyet kerdezni? Mindent megteszunk..."

2016. márc. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Hat elkelne mar valami normalis politologus es nem valami fideszes segg nyalo

Pl az atv n szokott lenni neha egy voros haju csavo korszakallal az rendes attol tanulhatnal ha mar erdekel

2016. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
en a tanarnak azmontam ha kiküld órárol politikai következményei lesznek xD
2016. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
jaa még valami mielött bedilizel és elkezdenéd lopni az országot engem érdekel a pszichológia segítek:'D
2016. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokan itt azt hiszik, a politológus ugyanazt jelenti, mint a politikus. cuki
2016. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha érdekel a politika, szíved joga, hogy mivel akarsz foglalkozni szívesen. Az emberek azért néznek ilyenkor furcsán, mert ki vannak ábrándulva belőle, és mocskos dolognak tartják, és ha valakit érdekel, azt fanatikus idiótának tartják (vagy valamilyen pártaktivistának, elvakult párthívőnek stb.). Az átlagember ezt nem szereti, és ferdén néz az ilyenekre. De ez sokszor csak sztereotípia, és nem kell ezekkel foglalkozni.


Mondjuk azt nem értem, hogy miért írtad, hogy párkapcsolatra is befolyással lehet ez. Fanatikus ne legyél, mert azt tényleg egy lány se szereti, ha az első randin az 1994-es választások eredményeit kezded el vele megbeszélni. Tehát ha egészséges mértékben érdekel a dolog, az oké, de ha másról se lehet veled beszélni, az már nem...

2016. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!