Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Milyen rossz helyzetek...

Lányok! Milyen rossz helyzetekben jött már rátok hasmenés vagy kellett nagyon kakilnotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
A hasmenés mindég rosszkor jön.
2016. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Szoliban, ahogy el kezdett ketyegni a 15 perc. Nem tudtam mit kitalálni, h miért megyek ki. Így aztán nagy nehezen kibírtam, szerencsére közel laktam. De emiatt egy csomó ideig nem mertem szoliba menni.

Aztán rádióban Hallottam, h hasonló szituban vki azt mondta, h haza kell szaladnia, mert elfelejtette kihúzni a vasalót 😁

2016. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát egy párszor már előfordult, de ami igazán kellemetlen volt az amikor egyszer randi közben jött rám, mondjuk csak számomra volt az, mivel a srác semmit nem vett észre a dologból. Meg januárban nem tudjuk mitől, de közel egy hónapig ment a hasam, nem állandóan, de amikor rám jött akkor nagyon. Egyik nap bementem a városba és ott jött rám, oké elintéztem egy kávézóban, aztán a buszon sem bírtam már így le kellett szállnom és hát a bokorba végeztem el a dolgom, kétszer is, természetesen papírzsepi is alig volt nálam, hát azt hittem sosem érek haza... Ez a kettő volt, ami kellemetlen volt, az első, mert nagyon rosszkor jött, a második meg, hogy muszáj volt az utcán...A többi alkalommal mindig kibírtam hazáig (ha nem muszáj nyilvános wc-be nem nagyon megyek)
2016. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Tesi órán elkezdett csikarni a belem meg hangosan morogni. Nagyon feszített néni belülről a rengeteg gáz, nagyon kellett már f*sni. Végül kikéreckedtem a mosdóba, ahol egész tesi órán ültem.

A végét nem mesélem el, de annyit elárulok, hogy borzasztó volt.

2019. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 éve történt.


Ettem otthon egy adag borsófőzeléket és utána elmentem az egyik barátnőmhöz, aki szörppel kínált engem (nem akartam visszautasítani).


Miután megittam, úgy 10 perc múlva elkezdett hangosan morogni, zuborogni, tekerni a hasam.


A barátnőm megkérdezte, hogy "én is hallom-e ezt a hangot" és hogy "mi lehet ez". Én azt válaszoltam, hogy " nem tudom, de mindjárt jövök, ki kell mennem a mosdóba".


Mikor a WC-re értem már nagyon görcsölt a hasam és egy hangos szellentés után kijött belőlem a málnaszörppel keveredett borsófőzelék.


10 perccel később még mindig a WC-n szenvedtem, amikor jött a barátnőm megkérdezni, hogy "jól vagyok-e?" Mondom "persze, egy pillanat és megyek".


Nagyon kínos volt és utána még este is egyfolytában a toalettre jártam és feszített belülről a főzelékes szörp. Annyira tekerte a hasam a sok gáz, hogy azt hittem, ott halok meg.


Utána éjszaka is görcsölt a hasam, de akkor már azért, mert kiderült, hogy " nem vagyok terhes".

De ez már egy másik történet.

2019. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Pakisztáni étteremben voltam csoportos lánytalálkozón.

Valami nem stimmelt a kajával, mert már néhány falat után rosszul éreztem magam és nem csak én, hanem a másik 11 lány is, akivel jöttem.

Elkezdett hangosan morogni a hasunk, erős görcsökre panaszkodtunk és akkor hirtelen BUMM...

ROHANNI KELLETT A MOSDÓBA MINDANNYIUNKNAK EGYSZERRE!

Hatalmas sor alakult ki a WC előtt, aminek a legvégén voltam.

Eltelt vagy 15 perc és már iszonyatosan tekert a hasam és (ha más nem is hallotta) végig fingodtam, mert felfújt a kaja.

Eltelt még egy 5 perc. Már a falat kapartam a fájdalomtól. Hangos glugyogás, zuborgás, tekerés, csikarás. Nagyon feszített belülről az étel.

Aztán hirtelen éreztem, hogy nem bírom tovább visszatartani, mert ha folytatom, szét fog robbanni a hasam.

Így hát egy hatalmas zuborgás után sikerült telefosni a bugyimat.

Nagyon kínos volt, a végén már egy csomóan elmentek az étteremből a szarszag miatt.

Mire a WC-re értem, már szinte minden kijött belőlem. De azért ráültem és még mindig jött egy csomó pakisztáni a beleimből.

(A barátnőim már addigra rég hazamentek és utólag mesélték, hogy még otthon is borzasztóan érezték magukat.)

Aztán teljesen kitisztultam és a szaros bugyimban totyogtam haza, körültem egy csomóan szagolták a levegőt, nagyon kínos volt.

Eldöntöttem, hogy többé nem eszek ilyen ételeket.


16/L

2019. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!