Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, megjött és holnap...

Segítség, megjött és holnap kéne mennem gólyatáborba! Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Ma van a második nap, és az a gond, hogy az előző mensimnél 4. és 5. nap hányingerem, és hasmenésem volt, nagyon rosszul éreztem magam! Gyenge voltam, meg minden. Félek, hogy megint ez lesz. Elmenjek a gólyatáborba? 10km-t fogunk kirándulni, és biztos lesznek vmilyen játékok este...

Ja és elég erős volt tegnap meg ma, délek hogy holnap is az lesz, és már csak 1 éjszakai betét van itthon, a többi mind rossz, még szárnya sincsen...

És ha esetleg úgy döntök nem megyek el, mit modjak anyunak? Sose beszélek vele ilyenekről.

Kérem valaki segítsen, vagy legalább bátorítson! :(



2015. aug. 26. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Menj el, es hasznalj tampont.
2015. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérd meg anyudat, hogy vegyen még betétet vagy menj el magad a botlba és vegyél. Kipróbálhatod a tampont is.

Vigyél gyógyszert és szólj a tábor elején a csoportvezetődnek, hogy megjött neked és lehet, hogy nem fogsz tudni mindenben részt venni.

2015. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De én nem szeretném, hogy bárki megtudja, hogy megjött. (Akár anyu, a csoportvezető, vagy a bolti eladó), és tampont nem tudok használni, nem is bizzos hogy van itthon.

De azért köszönöm a válaszokat!

Az lenne a legjobb, ha elállna. :) Vagy eltolódna a gólyatábor...

2015. aug. 26. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a sulival külföldre mentem el,és kora reggel megjött....Nyugi,ki lehet bírni,az a lényeg,hogy minden alkalommal,ahol van wc,menj el.
2015. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem szeretnéd, hogy megtudják? Ez egy természetes folyamat, anyukádnak, a bolti eladónak és a csoportvezetődnek (ha lányok) is volt már, ha fiúk, akkor meg gondolhatod, hogy hallottak róla.

Muszáj lesz betétet vagy tampont venned, anélkül nem fogod átvészelni ezt a pár napot, nameg ha rosszul leszel a táborban, akkor mit mondasz? 14 évesen elég nagy vagy ahhoz, hogy ne szégyelld ezt a folyamatot. A menzeszed nem fog előbb elállni és a gólyatábort sem fogják áttenni, szóval ne ezekre alapozz.

2015. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát... engem is zavar, jó lenne beszélni róla valakinek, de egyszerűen nem merek... :(

De most történt egy jó dolog. :) Nem állt el a mensi, nem tolódott el a gólyatábor, de találtam itthon még betéteket. Szóval van egy nagggyon jó éjszakai, egy világoszöld virágos, vékonykának tűnik, de talán szárnyas, egy zöld pici vastag, remélem ez is az, és négy normális, jó minőségű szárnyas betét. Csak az a baj, hogy az utolsó négyet anyu szobájából hoztam, ezért megpróbálok minél kevesebbet használni. De ez így nem lesz elég +sok vattával és wcpapírral két napra?

2015. aug. 26. 11:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja meg vannak még a vastag, keskeny, szárnytalanok... abból sok van
2015. aug. 26. 11:06
 8/12 anonim válasza:
100%

lehet hogy cikinek érzed de mondd meg anyukádnak hogy megjött és kellene betét. Természetes dolog. Én is cikinek éreztem betétet venni, de természetes dolog szóval nyugi.

A sok wc papír meg vatta kb 10 percre lesz jó ha nagyon meg van.

A sok kisvékony szárny nélküli az meg nem erre a vérzésre való hanem esetleges folyásokra.

Ne takarékoskodj vele, mert ha átázik a nadrágod akkor mindenki fogja tudni amit ezek szerint nem akarsz, tehát muszáj szólnod anyudnak vagy elmész a boltba és mondjuk a tescoban van önkiszolgáló akkor még az eladók se fogják tudni ;)

2015. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Hülye vagy. :D Mi az, hogy nem szeretnéd, hogy bárki megtudja? Szerinted a bolti eladó nem tojik rá magasról, hogy betétet vagy tampont veszel? Anyukádnak meg nyugodtan elmondhatod. Vegyél betétet vagy tampont, vigyél görcsoldót, aztán indulás a táborba. Nem bújhatsz ki a mensi miatt ilyenek elől egész életedben.

19L

2015. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok, csak azt kívánom, bár átáznál, és akkor letudódna a "nem akarom, hogy megtudják" hisztid. Komolyan, nevetséges vagy, egy dedós!
2015. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!