Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most mitől lehet? Székreked...

Ez most mitől lehet? Székrekedés, majd hasmenés? Lent

Figyelt kérdés

2-3 napig nem tudtam wc-zni, hiába próbálkoztam. Aztán igen, de kb. semmi nem jött, sárgás színű volt

Aztán nagyon fájt a hasam következő nap, az egész alhasam. Nem tudtam mitől, elmentem wc-re, folyékonyat wc-ztem, de alig volt valami és az is sárgás volt. 2 napja ilyet "wc-zek". Nem emlékszem, hogy olyat ettem volna,ami miatt ez lett. Szerintetek mi lehet a baj ? 18/L



2016. márc. 5. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A sarga szeklet hasmenes vagy sok tejtermek vagy epe-hasnyalmirigy-maj erintettsegu.

Nekem egy hete volt sarga szekletem pedig meg sosem volt. Nem kifizljezetten som tejeset ettem elozo nap de mondjik egy tejeskavet es turos tejfolos tesztat.

2016. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!