Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy dolgon változtatni...

Ha egy dolgon változtatni akarok, mindenképp elkerülhetetlen hogy ne szóljanak érte?

Figyelt kérdés

észrevettem ha egy kicsit is máshogy csinálok valamit mint amit eddig, már jönnek érte a kérdőre vonások,hozzászólások,megemlitések,megjegyzések s késöbbiekben is visszatérnek rá számon kérve kb, hogy én ezt vagy azt csináltam.. úgy hogy ez még csak szinte egy nagyon jelentéktelen apró dolog volt. Oké, ezek között biztos van aki érdeklődve meg pozitivan fejezi ki, de engem akkor is zavarna h szóltak érte, meg ki kell magyaráznom.

De elgondolkoztam mi lehet akkor,bele se merek gondolni, ha kicsit is jobban felvállalnám magam valamiben,(mert ugye félgőzzel semmit nem lehet csinálni hogy elérje az ember)de eltudom képzelni szinte mindenki, a környezetem, ezt vizhangoztatná, minden egyes ember akivel találkozok, vagy aki odajön hozzám, valamilyen formába céloz rá, de helyzetekben is előjön, és mindig szinte már sablon szövegként megmagyarázni, kimagyarázni emberkéknek hogy miért.. Tehát kérdés egy ilyen változtatáshoz milyen mérvü belső energia szint kell, miből meritsem, hogy ne készüljek ki ezektől már az elején ?


2016. márc. 8. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom egy kicsit túlságosan tragikusan fogod fel a dolgokat. "... jönnek érte a kérdőre vonások... " Téged mindenki kérdőre vonhat? Ne játsz el, hogy te vagy a legkisebb nyuszi, és neked mindenki lekeverhet egy taslit, ha van rajtad sapka, ha nincs. Ha neked holnaptól kék esernyőd lesz és nem fekete, akkor ne hagyd magad kérdőre vonni, és ne megyarázkodj. Ez tetszik és kész! Nem kell magyarázkodni.

Kérdőre vonni esetleg csak a szüleidnek, és a főnöködnek van joga, vagy a házastársadnak.

2016. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!