Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogyha új ruhát/c...

Mért van az, hogyha új ruhát/cipőt vagy bármit kapok, 'félek' felvenni?

Figyelt kérdés
Amikor kapok valami új dolgot, akkor nem akarom hordani azt, csak pár nap vagy hét múlva. Félek hogy tönkremegy vagy valami baja lesz. Köze van ahhoz, hogy kicsit szegényebbek vagyunk az átlagnál és így nem kapok gyakran új dolgokat?
2016. márc. 8. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen köze van,én is ilyen vagyok.
2016. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok. Főleg egy iskolai eset óta, én hülye kaptam egy új felsőt és másnap abba mentem suliba. Erre kémián a tanár mutatni akart valami kisérletet, de véletlenül kiborult a cucc, én meg első padban ültem, úgyhogy az egész rám csapódott, meg a vadiúj felsőmre...És ki se lehetett belőle mosni -.-

Szóval igen, azóta még inkább félek felvenni az új dolgaimat, mert amilyen hihetetlenül szerencsétlen vagyok, tuti történne velem valami. Mostmár ha kapok valami ruhát, az első pár hétben csak akkor merem felvenni, ha tudom előre, hogy nem lesz kémiánk, nem fog esni az eső, nem megyek olyan helyre, ahol koszos lehet..Mi se vagyunk valami gazdagok, úgyhogy biztos köze van hozzá, hogy jobban vigyázunk a cuccainkra :D Más embereknek lehet, csak annyi, hogy hmm tönkrement az új cuccom, akkor holnap bemegyek a boltba és veszek egy ugyanilyet, nekem viszont hetekig kell spórolni egy db felsőre is..

2016. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. márc. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!