Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyha Xboxon akarok felvenni...

Hogyha Xboxon akarok felvenni játékmeneteket akkor ahhoz kell valami amire pluszba kell kőltenem? (több lent)

Figyelt kérdés
Van számítógépem is amin van HDMI bemenet! nos az lenne a kérdésem ,hogyha a HDMI-s kábelt bedugom az xboxba+pc be akkor létezik-e olyan program vagy esetleg alapból felismeri amin keresztül fel tudok venni játékmeneteket?Előre is köszönöm!

#HDMI #felvétel #Xbox játék felvevése #Xbox játékmenet rögzítése #Xbox rögzítés
2013. febr. 23. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

olyan nem lehetséges, hogy a pc-den hdmi bemenet legyen, max ha all in one pc-d van, de akkor is csak monitorként tudod használni vele >> nem lehet így megoldani, kell venned hozzá valamilyen capture box-ot, vagy kártyát...

ezek átlagosan 30-50K-ba kerülnek...

én egy avermedia live gamer hd-t ajánlok, mert azzal tudsz pc-ről is felvenni, de persze ha all in one pc-d van, akkor ez nem lehetséges, tehát ha az van, akkor avermeia game capture hd

2013. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
videókártyámon van sima meg hdmi bemenet! és egy 10k-s dazzle nem jó hozzá?
2013. febr. 23. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Milyen videokártyád van,amin van HDMI bemenet?


Én még soha nem hallottam róla,hogy létezne ilyen.

2013. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A videokártyádon esetleg hdmi kimenet van.
2013. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nem értek annyira hozzá ,de azt tudom alá van írva HDMI :D meg bele is dugtam a HDMI kábelt és jó bele tehát nem tudom be vagy ki menet
2013. febr. 24. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
A HDMI ki és bemenete ugyanúgy néz ki, de kizárt, hogy a videokártyádon bemenet legyen...
2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van KI és Be menet.


A kettő nem ugyanaz.


Szóval felvevő kártya kell.Na azon van BEmenet.

2013. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

ezek közül mind a kettő jó?

2013. febr. 24. 19:57
 9/13 anonim ***** válasza:
én inkább valami márlásabbat vennék...18K-ért nem hiszem, hogy minőségi terméket kapnál...
2013. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem
2013. febr. 25. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!