Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti zavarónak tartjátok, ha...

Ti zavarónak tartjátok, ha valaki a metrón vagy bármelyik tömegközlekedési eszközön eszik?

Figyelt kérdés
Ételt

2016. márc. 9. 14:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon! A szagtól és a csámcsogástól is kikészülők!
2016. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%

Igen, kivéve a vonatokon nagyobb - 6 óránál hosszabb - távon.


Elöször is fél órát-órát mindenki kibír evés nélkül.


Másodszor ilyen helyen nincs kell szellözés, ezért bebüdösítik vele a jármüvet.


Harmadszor meg könnyen összekenik velemás ruháját, kabátját, telemorzsázzák a jármüvet.


Negyedszer a legtöbb ember nem tud úgy enni, hogy ne legyen gusztustalan közben, és arra senkinek nincs szüksége, hoyg mellette vagy a közelében ilyet kelljen látnia.

2016. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem, max ha nagyon kulturáltan teszi.


Én is volt hogy út közben gyorsan bekaptam 2 szendvicset, mert reggelizni nem volt időm, munkából meg ki is vágtak volna ha nekiállok enni. De mondjuk az már gáz mikor gyrost meg egy teljes Happy Meal menüt tolnak befelé, összekenve mindent.

2016. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

Engem nem zavar. Ha kulturáltan eszik egy szendvicset pl., vagy egy almát, miért is zavarna? Nyilván senki nem pörköltöt eszik meg zsíros-hagymás kenyeret.

Meg amúgy is inkább étel szag legyen, mint ápolatlan, izzadság- vagy szájszag.

2016. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Én a szalámi/felvágott szagát nem tudom elviselni, ahogy betölti az egész utasteret.

Főleg ha valaki amint felül a buszra, egyből elkezd enni. Most távolsági járatokra gondolok. Szerintem egy 1-2 órás utat ki lehet bírni evés nélkül, ha eszik indulás előtt.

Vagy egyen pogácsát, kekszet, akármit, csak ne szendvicset, aminek ilyen elviselhetetlen szaga van :D

2016. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Engem egyáltalán nem zavar.
2016. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a buszos, vonatos kaják nem zavarnak. Én a mozitól vagyok rosszul, popcornt nem lehet halkan enni, annak a mártogatós valaminek meg undorodom a szagától, ráadásul az olyan hogy méterekre érződik.
2016. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tartom zavarónak
2016. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

ha kulturált akkor nem...


23F

2016. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavar, általában én vagyok az aki a fejét tömi az utazás alatt. :D Persze kulturáltan próbálok étkezni, hangok nélkül, meg persze olyan kaját ami nem szagos. Én úgy vettem észre, hogy nem zavarja az embereket. Van amikor más már csámcsogva zabál, arra azért nagyon nézni szoktak az emberek, látszik rajtuk hogy irritálja őket a dolog. :)
2016. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!