Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan van kisebbségi komplex...

Jogosan van kisebbségi komplexusom?

Figyelt kérdés

Az osztályomban mindenki magabiztos, erős személyiségű ember.

Mindenki jó valamiben kivéve én. : sport, tanulás, zene, csajozás, kommunikáció stb.

Sokan tanulás mellett dolgoznak. Én még életemben nem dolgoztam semmit.

Hallgatom, hogy milyen tájékozottak egy adott témában, mindenről el tudnak beszélgetni.(politika, munka, lakás, autók, migránsok, pénzügyek stb.) Én ilyenkor meghúzom magam, mert ha esetleg kikérnék a véleményemet ennyit tudnék kinyögni:"őőő nemtudom, ja".

Nemtudok senkivel beszélgetni, mert nem tudok válaszolni, nem értek a témához, vagy egyszerűen hülyeséget mondanék.


2016. márc. 9. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyen komplexusod, egyszerűen tegyél ez ellen. Olvass, informálódj többet, menj dolgozni, és máris megszűnik a probléma.
2016. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna :D

Az én osztálytársaim is ilyen szupernépszerűek/mindenben őstehetségek/magabiztosak/gazdagok/mindenről tájékozottak/stb... másszóval ilyen "tökéletesek". Ígyhát nekem is lett egy ilyen kis komplekszusom. :D

Úgy tudsz ellene tenni, hogy keresel valamilyen hobbit vagy sportot amiben te tudsz kitűnni, és többet tájékozódsz az adott témákról.

2016. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tájékozódni a politikai stb. helyzetről nagyon egyszerű, olvass híreket, nézz utána és te is hozzá fogsz tudni szólni.

Egyébként meg próbálj ki dolgokat, keress te is munkát, és lehet hogy találsz valamit, amiben nagyon jónak érzed magad.

2016. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!