Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nagy butaság, de...

Nagyon nagy butaság, de kisebbségi komplexusom van az osztályban mert mindig mindenki úgy jön vissza nyárról, hogy megnőtt a cicije meg a haja, én meg évről évre ugyan olyan maradok, mint egy kislány. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Pedig 18 éves vagyok, és nem csak beképzelem, hogy nem változok, mert ugyan akkora melltartó és ruhák kellenek, ugyan úgy nézek ki mint a 8.os ballagási képen, de a többiek olyan szépen kikerekednek. Mintha ők lassan felnőnének, és meg kis nyomi maradok, egyre szebbek és nőiesebbek. Stílusra én sem vagyok fiús, de egy nagyobb cici sokkal nőiesebben mutat, csinálhatok az arcommal bármit.

2013. aug. 21. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig csak beképzeled magadnak. A többieken azért látod, hogy annyit változnak, mert három hónapig még hírüket sem hallottad, ebben a korban pedig akár egy hónap alatt is rengeteget változik a külső. Te is változtál, még ha nem is nőtt annyit a melled, arcban biztosan.

Azok a fránya mellek pedig fognak még nőni, ne félj. :D

2013. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hát rajtul látszik, hogy szebbek. Belőlük igazi nők lesznek, én meg ilyen fogok maradni. Nyomi.
2013. aug. 21. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Küldj képe privibe,hogy mondjuk tavaly hogy néztél ki,és most hogy nézel ki.Majd én megmondom! :)


18/F


(nem meztelen képekre gondolok)

2013. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Genetika. Ezzel nem tudsz mit kezdeni.

De legalább ne nyavalyogj, mert nem kis mellbőséged miatt nem fogsz kelleni a fiúknak, hanem a búskomor fancsali képed miatt.

2013. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincsen búskomor fancsali képem. Komoly kapcsolatom van és boldog vagyok. De attól még az osztályban lehet kisebbségi komplexusom.
2013. aug. 21. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Változni akarsz? Told le a fejed, vagy fest be kékre az egész loboncod. Vagy ami jól esik. Ember, ne legyél ilyen életképtelen.
2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aha, átsüt az írásodból, hogy mennyire boldog vagy.

Majd a pasid is keres egy csajt, aki nemcsak nőiesebb, de elégedett is magával.

2013. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nincs hatással az iskolán kívüli viselkedésemre. De nektek hogy lenne önbizalmatok egy olyan közegben, ahol mindenki jobb mint ti? Mert ez egy dolog, hogy én okosabb vagyok, ez pont nem számít.
2013. aug. 21. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:

ha van pasid kit érdekel hogy mekkora a melled meg a hajad milyen meg stb. ő elfogad így téged.

Téged szeret, nem azokat a kitolt mellű pláza cicákat...

2013. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A plasztikai műtèt kijavitja a hibákat a smink meg eltakarja;)
2015. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!