Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37/F vagyok. Olyan szintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37/F vagyok. Olyan szintű kisebbségi komplexusom, önértékelési zavarom van, hogy képtelen vagyok belenézni egy lány szemébe, képtelen vagyok ismerkedni, igazából barátom sem sok van. A munkámban sem vagyok elismert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Erre van egy jo trukk. Kepzeld el oket hogy meztelenek. Akkor ok lesznek zavarban hogy csupaszok te pedig nem:)
2015. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Járj el meditációs vagy egyéb önérték növelő tanfolyamokra, de vigyázz! Óvakodj a csalóktól, akik csak a pénzedet akarják.
2015. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy jó pszichológus csodákat tesz.
2015. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem sokat, el kell fogadnod így magad. Tudom nem könnyű ha vágysz emberekre, nőre, de ha nincs benned nyitottság, akkor nem fog változni.
2015. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mitől van kisebbségi komlplexusod?Van amit nem tudsz elfogadni magadon?(kopaszodsz,vagy kövér vagy?)
2015. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, kopasz vagyok. Iszonyatosan zavar. Járok pszichológushoz 3 hónapja, de nem nagyon tudok előrelépni. Első és egyetlen kapcsolatom véget ért 1 éve, azóta nem tudok talpra állni. Önbecsülésem mínusz szintre esett vissza. Valamilyen önértékelés növelő tanfolyam lehet, hogy jó lenne. Erről valaki tud valami bővebbet, hol érdemes?
2015. nov. 7. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Járj tovább pszichológushoz, három hónap egy terápiában még nem sok, ne várj tőle csodát. Majd fél-egy év után érezheted a hatását.
2015. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallgassál sok Pál Ferit... tényleg, rajtam sokat segített... :) 41/F
2015. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus, de nem tesz csodát pár hónap alatt..lehet lesz az egy-két év is..addig pedig gyakorolj olyan lányokon akik nem tetszenek..például elmész szórakozó helyre és ismerkedsz, de ne nyomulj csak lazán beszélgess..szóval ne hülyítsd a lányt..
2015. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy kopasz vagy?Szerintem rajtad kívül senkit.Millió kopasz embert látni nap mint nap!

Akkor gáz,ha kopaszodsz és oldalt van még hajad,amihez ragaszkodsz.Le kell vágni!Senki meg nem mondja, hogy nem direkt vagy kopasz.

Szóval ne aggódj, ismerkedj,járj társaságba és érezd jól magad!

37/N

2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!