Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában minden idegesít,...

Mostanában minden idegesít, de miért?

Figyelt kérdés
Mostanában minden apróságon fel tudom húzni magam, és nem tudok semminek sem szívből örülni. Idegesítenek az emberek körülöttem,a párom, a családom és a kollégáim is. Pedig alapjáraton minden rendben van. Kitűnő munkahelyem van, kitűnő fizetéssel, és sokkal jobban élek mint pl egy éve. Mégis feszült vagyok. (Régen pánikbeteg voltam, de hál istennek egy ideje már nem volt rohamom) Mit tehetnék ez ellen? Ha jól is akarom érezni magam egyszerűen nem megy! :( 30/L
2016. márc. 9. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs valami, ami miatt izgulsz/aggódsz? Túl sokat idegeskedsz, vagy netán megfelelési kényszer? Lehet, hogy egy jó nagy pihenés férne rád.
2016. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A munkám miatt folyamatosstressz alatt vagyok, mert nagy felelősség. De eddig is ez volt, mégsem voltam ennyire feszült. Csak félek, hogy ez miatt elveszíthetem a kapcsolatomat is.
2016. márc. 9. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy érdemes lenen a munkában egy kis szüneted tartani, pláne, ha stresszes munkád van, valószínűleg kezdesz belefásulni. Mostanában elég általános jelenség ez az én környezetemben is, elég sok mindenre kihat.

vegyél ki egy kis szabit, ha tudsz, pihenj.

2016. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!