Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen emberről? Énekel, pedig nem tud.

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm bandát alapított 1-2 éve. Tud zenélni, de szerintem nem jó énekes. Nem is tud rendesen énekelni. Nem az a borzasztóan hamis kategória, nem is az, akiből meme készülne, de egyszerűen nem énekes. Nem csak én gondolom így, hanem többen is. De elég népszerű az illető (mert extrovertált, alapvetően kedves az emberekkel, és jóképű, a fél gimnázium szerelmes volt belé).Ez utóbbi már elég arra, hogy ne szóljanak neki azok, akik jóban vannak vele, hogy hé haver, nem tudsz énekelni? Egyáltalán mit gondoltok az ilyesmiről? Kreatív hobbi, jó hogy egyáltalán csinálja, jó hogy van valami, ami érdekli, vagy beégeti magát, minek csinálja, ha nem ért hozzá, stb.? (Nem fogom linkelni.) Vannak fellépéseik olyan helyen, ami az ismerőséé, illetve kis városi koncerteken (tanévzáró koncert pl.). Nem tudom, hány ember megy el, én nem szoktam (egyéb okokból).
2016. márc. 9. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallottad már gyözikét énekelni? Milliomos lett belőle...
2016. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem olyan, mint győzike. Zenélni tud, a szövegek igényesek, miért nincs senkinek annyi esze a bandában, hogy keressenek egy énekest?
2016. márc. 9. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

# 1

Ő abból lett milliomos, hogy az apja azzá tette.

2016. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az AC/DC énekese is egy pancser,mégis annyi pénze van,hogy az is megtöltene egy stadiont.
2016. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az AC/DC már nem az eredeti énekessel van, ha jól tudom, és amúgy is 70 évesek, az már nem számít. Ha régen is rossz volt (nem vagyok nagyon tájékozott az AC/DC-ben), de erős hangja volt, betöltött egy stadiont azért. Ez a fiú nem 70 éves, hanem fiatal, de ilyet nem tudna.
2016. márc. 10. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyenen mosolygok egyet, aztán továbblépek. Úgy vettem észre, hogy most ismét egy olyan korszak van, hogy minden 5. ember együttest akar alapítani. Őket csak a műkörmösök/személyi edzők körözik le.

Majd szétszéled az együttes valószínűleg egy idő után, addig meg az illető elvan a dologgal. Ha neki jó, hát csinálja. Az ilyen jellegű dolgokkal általában az a bajom, hogy rontja a minőséget. Tehát pl. a srác helyes meg minden, sok ismerőse van, ezért több ember megy a koncertjére és valóban elhiszik, hogy az bizony jó zene és ének. Ellenben egy kevésbé ismert illető, aki valóban minőségibb zenét csinál, nem kap semmit.

2016. márc. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos, igen, ez így érdekes, meg kissé elkeserítő is, épp amiatt, amit írsz. De nem is igazán értem: a banda tagjai nem rossz zenészek, csak rájönnek, hogy ne jó az énekes. Ők miért nem tesznek valamit?

2016. márc. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!